Agata Anioł dołącza do LokalnyRolnik.pl jako Managerka Regionalna

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Agata Anioł dołącza do LokalnyRolnik.pl jako Managerka Regionalna

Udostępnij:

1 kwietnia Agata Anioł dołączyła do LokalnyRolnik.pl – wirtualnego targu z rzemieślniczym jedzeniem, gdzie objęła funkcję Managerki Regionalnej. Będzie odpowiadała za rozwój regionu wrocławskiego. W ubiegłym roku pełniła rolę dyrektora zarządzającego Restaurant Week.

Agata Anioł przez 10 lat zawodowo była związana z agencją reklamową Lemon Sky JWT, (dawniej Adv.pl), gdzie zarządzała zarówno zespołami, efektywnymi projektami i procesami. Wśród klientów, dla których pracowała, były m.in. takie marki, jak: Nestle, BRE Bank, Empik, Microsoft.

Jako członek wrocławskiego Slow Food, brała udział w roli delegata z Polski w międzynarodowym festiwalu Terra Madre Salone del Gusto w Turynie, gromadzącym wytwórców żywności i rzemieślników z całego świata.

W ostatnich latach związana była z Restaurant Week. Początkowo jako City Manager we Wrocławiu, a następnie jako dyrektor zarządzający Restaurant Week Polska. Odpowiadała za festiwale Restaurant Week, Fine Dining Week, Beer Food Week.

Chętnie dzieli się wiedzą, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej z zakresu kreowania marki i zarządzania projektami e-commerce.

Jako Managerka Regionalna w LokalnyRolnik.pl będzie odpowiedzialna za rozwój rynku wrocławskiego, zarządzając ofertą, relacjami z wytwórcami i pracą koordynatorów punktów odbioru zakupów z portalu.

– Chcę mieć realny wpływ na wzrost świadomości dotyczącej prawdziwego jedzenia. To dla mnie naturalny krok, by – dzieląc się swoim doświadczeniem – móc przyczynić się do podejmowania przez mieszkańców Wrocławia odpowiedzialnych wyborów, uwzględniających zdrowie, lokalność, jak i ekologię – komentuje swoje dołączenie do LokalnyRolnik.pl Agata Anioł.

– Agata ma świetne wyczucie wrocławskiego rynku regionalnego jedzenia oraz jest świetnym managerem o szerokim spojrzeniu. Wierzę, że dzięki Agacie Lokalny Rolnik we Wrocławiu mocno się rozwinie – dodaje Andrej Modic – założyciel i CEO LokalnyRolnik.pl.