Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer

Udostępnij:

Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer to kolejna odsłona programu edukacyjnego Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii i Pfizer Polska. To inspirujący i koncepcyjny program edukacyjny, który koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji i wzajemnego zrozumienia pomiędzy: naukowcami, brokerami technologii i przedstawicielami firm – spółek spin-off czy start-up, prowadzącymi lub planującymi prowadzić badania w zakresie nowych substancji i technologii medycznych.

Dla kogo?

  • Naukowców – których głównym obszarem działalności są badania w zakresie nowych rozwiązań i technologii medycznych.
  • Brokerów technologii – z Akademickich Centrów Transferu Technologii, którzy wspierają proces komercjalizacji projektów naukowych z obszaru medycyny i biotechnologii oraz dziedzin pokrewnych.
  • Przedsiębiorców – z powstających przy uczelniach spółkach spin-off i start-up, które wdrażają swoje rozwiązania i technologie medyczne we współpracy z naukowcami.

Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer startuje 13 lutego 2021 r.
To blisko 40 godzin zajęć – 9 warsztatów weekendowych prowadzonych w j. angielskim.
Rekrutacja trwa do 6 stycznia 2021 r. Formularz aplikacji – www.akademia.pactt.pl

Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer

  • Idea Akademii Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer bazuje na przekonaniu, że elementem doskonalenia procesu transferu wiedzy jest tworzenie przyjaznej dla światów nauki, biznesu i administracji platformy edukacji i współpracy opartej o dialog, wymianę perspektyw i zaufanie.
  • Program Akademii Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer kładzie nacisk na wzajemne zrozumienie potrzeb oraz wzmacnianie efektywnej współpracy pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesów powstawania technologii, jej transferu i komercjalizacji.
  • Twórcom Akademii Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer przyświeca cel wzmacniania innowacyjności polskiej nauki poprzez zwiększanie szans na efektywny transfer technologii w medycynie i naukach pokrewnych (rozwój leków, diagnostyki, rozwiązań sprzętowych i programów medycznych oraz związanych z nimi rozwiązań technologicznych).

Ponadto zachęcam do zajrzenia na naszą stronę, gdzie mamy ew. dodtakowe informacje, które można wykorzystać: akademia.pactt.pl

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem