Akademia Start-Up zaprasza na bezpłatne warsztaty

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Akademia Start-Up będzie cyklem bezpłatnych spotkań, organizowanych przez agencję marketingową 5.0 Media, przy współpracy z krakowskim oddziałem Google for Entrepreneurs nt. prowadzenia biznesu w Internecie.

Akademia Start-Up będzie cyklem bezpłatnych spotkań, organizowanych przez agencję marketingową 5.0 Media, przy współpracy z krakowskim oddziałem Google for Entrepreneurs nt. prowadzenia biznesu w Internecie.

Celem projektu jest danie studentom podstawowej wiedzy o tym, jak założyć i rozwijać Start-Up. Tej wiedzy nie są w stanie dostać na uczelni. Chcemy by studenci realizowali swoje pomysły i tym samym zwiększyła się liczba nowych innowacyjnych projektów. Wiedzę będą przekazywać praktycy biznesu, osoby, które osiągnęły sukces w branży internetowej. Swoją obecność potwierdzili: Marek Przystaś (Duckie Deck), Marcin Szeląg (Innovation Nest), Michał Dyrda (Vocabla), Przemek Kadula (notatek.pl), Oleksandr Zakharchuk (Google), Michał Blak (ClickApps).

Program zbliżających się warsztatów:

I dzień Warsztatów 11 maja 2013

  1. 10:30 Pomysł na Start-Up – Michał Blak, Click Apps
  2. 12:30 Tworzenie produktu internetowego metodą możliwie najprostszą – Michał Dyrda, vocabla.com
  3. 14:30 Finansowanie Start-Up’u – Marcin Szeląg, Innovation nest

stream

II dzień Warsztatów 18 maja 2013

  1. 10:30 Marketing Start-Up’u – Przemek Kadula, notatek.pl
  2. 12:30 Prowadzenie grupy programistów – Oleksandr Zakharchuk, Google for Enterpreneurs Kraków (Uwaga: wykład w jęz. angielskim)
  3. 14:30 Growth Hacking- czyli jak dotrzeć z produktem do 170 krajów świata? – Marek Przystaś, duckiedeck.com

Zapisy: Akademia Start-Up to warsztaty dla każdego kto interesuje się branżą start-up lub ma pomysł na nowy produkt i nie wie jak go zrealizować. Zapisy ruszają 23 kwietnia, aby zakwalifikować się na warsztaty należy w nietuzinkowy sposób uzasadnić dlaczego chce się wziąć udział w warsztatach Akademii Start-Up. Osoby, które się zakwalifikują zostaną powiadomione mailowo. Jednocześnie każdy zainteresowany, kto nie dostanie się na warsztaty, może skorzystać ze streamingu.

Konkurs: Akademia Start-Up to również okazja do wzięcia udziału w konkursie na pomysł Start-Up, w którym nagrodą będzie możliwość odbycia płatnego stażu lub szkolenia w jednym z krakowskich Start-Up’ów. Konkurs jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko dla uczestników warsztatów. Należy przesłać opis swojego pomysłu na start-up w terminie od 11 maja 2013 do 21 maja 2013 na adres: [email protected] Lista zwycięzców w konkursie zostanie ogłoszona po weryfikacji nadesłanych pomysłów, na stronie internetowej www.akademiastartup.pl. Szczegóły dotyczące wzięcia udziału w konkursie znajdują się w regulaminie konkursu na stronie internetowej.

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa