Akcelerator Food Starter pomoże rozwinąć Twój spożywczy startup

akcelerator food starter pomoze rozwinac twoj spozywczy startup
Udostępnij:
Posiadasz nowatorski produkt spożywczy, innowacyjną technologię wytwarzania żywności lub pomysł na usługę w branży spożywczej? Chcesz zainteresować nim szerokie grono odbiorców? Jeżeli tak, to nie zwlekaj, czas działać.

Jeśli powstrzymuje Cię brak zaplecza, doświadczenia, kontaktów lub środków finansowych to miejscem, gdzie powinieneś się udać jest innowacyjny akcelerator przedsiębiorczości Food Starter. Misją akceleratora jest wsparcie nowatorskich projektów z branży spożywczej. 

Akcelerator Food Starter jest pierwszym tego typu projektem na polskim rynku. Jego głównym celem jest ułatwienie realizacji pomysłów na innowacyjne, unikatowe produkty lub na autorską technologię spożywczą. Oferta skierowana jest zarówno do działających firm jak również osób, które dopiero posiadają projekt biznesowy z branży spożywczej.

Dzięki współpracy z akceleratorem osoby takie mają szansę na zwiększenie tempa działań związanych ze swoim przedsięwzięciem. Akceleracja oznacza przyspieszenie rozwoju za pomocą odpowiednich oddziaływań. Zespół Food Startera poprzez dopasowany indywidualnie plan działań dynamizuje realizację projektu. Akcelerator tworzą specjaliści, którzy posiadają doświadczenie w obszarze komercjalizacji innowacyjnych produktów, fundraisingu czy sprzedaży. Dla przedsiębiorców, którzy podejmą współpracę przygotowany jest program mentoringu. Dzięki czemu będą oni mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia mentorów, którzy odnieśli sukces. Akceleracja wprowadzi produkt na ścieżkę dynamicznego rozwoju i zapewni trwały wzrost sprzedaży poprzez zdobycie nowych rynków.

W ofercie akceleratora znajduje się wiele usług, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. Chociażby analiza rynkowa produktu, która poprzedza wprowadzenie produktu na nowe rynki, bada popyt i zapotrzebowanie wśród konsumentów. Ponadto odpowie na pytanie, jak wygląda pozycja nowego produktu na tle konkurencji bezpośredniej i pośredniej. Interesującym rozwiązaniem z punktu widzenia przedsięwzięć, które chcą zwiększyć sprzedaż poprzez ekspansję zagranicę jest obsługa eksportu poprzez kanały dystrybucji akceleratora. W portfolio Food Starter znajdują się spółki, które posiadają wypracowane własne kanały sprzedaży, przez co Food Starter jest w stanie zaoferować dystrybucję produktów na rynkach międzynarodowych. Oferta kierowana jest do sprawdzonych dystrybutorów, hurtowników oraz sieci handlowych. Ponadto oferta obejmuje pełną obsługę formalną procesów eksportowych wraz z zabezpieczeniem.

Jeżeli jesteś posiadaczem lub pomysłodawcą innowacyjnego produktu spożywczego lub autorskiej technologii spożywczej i Twoim celem jest ciągły rozwój przedsiębiorstwa, to oferta Food Startera jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj – zgłoś się do akceleratora, a zyskasz partnera, który pomoże dopasować Twoje rozwiązanie do realiów rynkowych, udzieli wsparcia doradczego i finansowego.

Wprowadź swój biznes na nową ścieżkę rozwoju z Foodstarter.pl