Akcelerator startupów technologicznych GammaRebels ogłosił listę mentorów!

akcelerator startupow technologicznych gammarebels oglosil liste mentorow
Udostępnij:
1 lipca, na stronie głównej GammaRebels, została opublikowana lista mentorów. Wszyscy mentorzy, którzy będą uczestniczyć w programie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w biznesie w Polsce i zagranicą. Dzięki sesjom mentoringowym, każdy startup znajdzie rozwiązanie wielu problemów.

1 lipca, na stronie głównej GammaRebels, została opublikowana lista mentorów. Wszyscy mentorzy, którzy będą uczestniczyć w programie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami zarówno w biznesie w Polsce i zagranicą. Dzięki sesjom mentoringowym, każdy startup znajdzie rozwiązanie wielu problemów.

Organizatorzy wierzą, że akceleratory powinny ze sobą ściśle współpracować, dlatego też stworzona została specjalna grupa “liaison mentors”. Do tej grupy zostały zaproszone osoby prowadzące takie programy jak HackFWD, Springboard czy Startup Bootcamp.

- Przewagą GammaRebels nad innymi programami wsparcia startupów jest liczna grupa doświadczonych mentorów. Każdy, zaproszony mentor ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe oraz unikatową wiedzę z różnych obszarów biznesu i inwestowania - mówi Kamila Sidor, project manager akceleratora. - Startupy, które wezmą udział w naszym programie, będą miały niepowtarzalną okazję do porozmawiania o swoim projekcie z takimi osobami jak Jani Byrne, Rafał Bauer czy David Bizer, i co najważniejsze możliwość otrzymania od nich bezcennych rad – dodaje.

Do kogo jest skierowana oferta GammaRebels? Idealnymi kandydatami są co najmniej dwuosobowe zespoły, które dysponują już działającym prototypem. Biznes oparty jest o innowacyjny produkt czy usługę z branży nowych technologii i/lub wykorzystujących Internet. W programie odnajdą się startupy, które szukają wsparcia finansowego, merytorycznego, kontaktów i chęci do poświęcenia czasu rozwojowi swojego pomysłu w pełnym zakresie.

GammaRebels oferuje wsparcie w postaci inwestycji do 20 tysięcy złotych w zamian za 10 procent udziałów w spółce, wspólnej przestrzeni biurowej oraz intensywnego wsparcia ze strony mentorów. Do programu można zgłaszać się do 3 lipca, sam akcelerator startuje 1 sierpnia. W październiku, na koniec programu odbędzie się Demo Day, czyli spotkanie startupów z przedstawicielami funduszy VC oraz aniołami biznesu. Podczas trwania programu GammaRebels udostępnia się także zespołom specjalnie przygotowaną przestrzeń biurową, aby stworzyć atmosferę wielkiego “garażu”.

http://www.facebook.com/GammaRebels
twitter: @GammaRebels

Liaison mentors:
1. Alex Barrera, Startup Bootcamp, Tetuan Valley
2. David Bizer, HackFWD
3. Jon Bradford, Springboard
4. Paul Bragiel, i/o Ventures
5. Alex Farcet, Starup Bootcamp
6. Luis Rivera Gurrea-Nozaleda, Startup Bootcamp
7. Jakub Lebuda, Brama Innovation Camp
8. Jean Paul Schmetz, HackFWD

Mentors:
9. Rafał Bauer
10. Stefan Bielau
11. Marcin Borowiecki
12. Jani Byrne
13. Paweł Ciesielski
14. Paweł Chudziński
15. Marta Gajęcka
16.Piotr Grochowski
17. Marek Hołyński
18. Tom Hulme
19. Łukasz Jadochowski
20. Michał Jaworski
21. Martin Kelly
22. Wiktor Namysł
23. Piotr Pągowski
24. Przemek Pluta
25. Piotr Pietrzak
26. Gwendolyn Regina
27. Sebastian Rheindorf-Zaorski
28. Agnieszka Skala-Poźniak
29. Bartosz Stebnicki
30. Marcin Szałek
31. Grzegorz Tomasiak
32. Piotr Wieczorek
33. Piotr Wilam
34. Damian Zapłata

Szczegółowe informacje o mentorach i programie dostępne są na stronie GammaRebels http://www.gammarebels.com/ oraz w mediach społecznościowych: http://www.facebook.com/GammaRebels, twitter: @GammaRebels.

źródło: informacja prasowa