Akwizycja na rynku medtech: Telemedi nabywa 100% udziałów w EOM

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Akwizycja na rynku medtech: Telemedi nabywa 100% udziałów w EOM

Udostępnij:

Telemedi, dostawca usług cyfrowej opieki zdrowotnej i assistance, nabywa 100% udziałów w Elektronicznym Orzecznictwie Medycznym (EOM sp z o.o.), zapewniającym usługi ekspertyz medycznych dla towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Telemedi to działająca od 10 lat firma assistance i podmiot leczniczy, łączący kompetencje z zakresu usług medycznych i dostawcy technologicznego. EOM, założone w 2011 roku, obsługuje klientów ubezpieczeniowych, takich jak m.in. PZU, Warta, UNIQA i Allianz.

Strategiczna integracja dla usprawnienia procesu likwidacji szkód

– Jesteśmy zachwyceni możliwością powitania EOM w rodzinie Telemedi. Ta akwizycja odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie niezrównanych usług naszym klientom ubezpieczeniowym. Ekspertyza EOM w zakresie orzecznictwa medycznego w połączeniu z możliwościami technologicznymi Telemedi doskonale wpasowuje się w potrzeby naszych klientów. Integrując usługi EOM z naszą innowacyjną platformą, jesteśmy gotowi zrewolucjonizować proces likwidacji szkód, zapewniając szybsze i dokładniejsze wyniki dla ubezpieczycieli i ich klientów – powiedział Paweł Sieczkiewicz, CEO Telemedi.

Akwizycja pozwala Telemedi wykorzystać specjalistyczną wiedzę EOM w zakresie orzecznictwa medycznego oraz jego relacje z profesjonalistami medycznymi w całej Polsce w celu poszerzenia swojej oferty dla firm ubezpieczeniowych. Integracja usług EOM z platformą Telemedi, ma docelowo zwiększyć efektywność i dokładność procesu likwidacji szkód.

– Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Telemedi i kontynuować świadczenie najlepszych możliwych usług naszym klientom. To partnerstwo pozwoli nam wykorzystać najnowocześniejszą technologię Telemedi, aby udoskonalić nasze procesy orzecznictwa medycznego i dostarczyć jeszcze większą wartość naszym klientomtak akwizycję skomentowała Matylda Karyś, CEO EOM.

Czytaj także: