Aleksander Heba dołącza do GetResponse jako Business Growth Strategist

Dodane: 14.12.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Aleksander Heba w GetResponse będzie odpowiadać za szeroko pojęty rozwój biznesu, m.in. za opracowanie i optymalizację strategii wzrostu dla wybranych linii produktów oraz analitykę otoczenia biznesowego w segmencie SMB oraz Enterprise.

Do głównych obowiązków Aleksandra Heby w GetResponse będzie należała rozbudowa kompetencji analitycznych m.in. w zakresie akwizycji, konwersji i monetyzacji oraz wsparcie zespołów produktowych w obszarach takich jak: marketing, sprzedaż i rozwój produktu.

– Rozpoczęcie współpracy z GetResponse to przede wszystkim możliwość współtworzenia w pełni skalowalnego produktu, jakim jest usługa GetResponse dla sektora SMB. Dedykowane zasoby, głęboki fokus na danych liczbowych w procesach decyzyjnych, ale również sama kultura firmy stanowią dobry miks dla stworzenia czegoś znaczącego – mówi Aleksander Heba.

Heba ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży związanej z nowymi technologiami. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał jako quality assurance project manager w Playsoft Poland, potem pracował w Polskapresse jako product manager i brand manager w Pionie Internetu, następnie jako brand manager, marketing director, marketing & sales director w ExpertSender.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem