Alior Bank, Orange Polska i Grupa Maspex o współpracy ze startupami. Zbliża się Fireside chat powered by EY Polska&GPW

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Alior Bank, Orange Polska i Grupa Maspex o współpracy ze startupami. Zbliża się Fireside chat powered by EY Polska&GPW

Udostępnij:

27 czerwca o godzinie 11:00 odbędzie się webinar z cyklu Fireside chat. W trakcie online’owego spotkania prowadzący i goście – przedstawiciele Alior Banku, Orange Polska, Grupy Maspex i EY Polska – porozmawiają o współpracy ze startupami.

Coraz więcej korporacji decyduje się na współpracę z młodymi spółkami technologicznymi. Część z nich powołuje dedykowane działy, które zajmują się aktywnym poszukiwaniem innowacji na rynku. Wiele dużych firm tworzy również programy dla startupów, nakierowane na testowanie nowych technologii i znajdowanie możliwości poszerzania oferty korporacji.

Umiejętne zarządzanie pozyskiwaniem innowacji może przynieść firmie wiele korzyści. Jak więc zorganizować ten proces z sukcesem, jak zbierać zapotrzebowanie na innowacje w organizacji i przygotować się do współpracy ze startupem? To tylko niektóre z pytań, które zostaną zadane podczas najbliższego spotkania Fireside chat, organizowanego wspólnie przez EY Polska i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W Fireside chat wezmą udział:

  • Michał Kempa, Head of FinTech Partnerships, Alior Bank – od 14 lat związany z bankowością, początkowo w obszarze sprzedaży i obsługi klientów indywidualnych, a obecnie w zakresie współpracy ze startupami z obszaru FinTech. Mentor programów startupowych m.in. w obszarze innowacji w finansach.
  • Kamil Gębski, Dyrektor Marketingu CEDC International, Grupa Maspex – posiada 16 lat doświadczenia w marketingu i innowacjach. Zarządza strategią dla liderskich marek alkoholowych jak Żubrówka i Soplica. Wcześniej z sukcesem budował pozycję innowacyjnych marek napojowych jak TIGER, DrWitt, Alcalia w Polsce i regionie CEE.
  • Marcin Ratkiewicz, Head of Orange Innovation Poland, Orange Polska – od 20 lat związany z Orange Polska, obecnie zarządza zespołem 270 osób w ramach Orange Innovation Polska, odpowiadając za tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i produktów w domenach Telco, ICT, Data & AI, Cloud, IoT, TV dla Grupy Orange i jej Klientów.

Webinar potrwa ok. 45 minut. Po nim nastąpi sesja Q&A, w trakcie której uczestnicy będą mogli zadawać pytania gościom. Dyskusję moderować będzie Magdalena Klimek, Startup Relationship Manager, EY Polska.

Czas i miejsce

🗓️ Kiedy? Wtorek, 27.06.2023.

⏰ O której? Godz. 11.00.

📍 Gdzie? Online.

Link do rejestracji dostępny jest tutaj.