Allegro pomaga seniorom kupować online

allegro pomaga seniorom kupowac online
Udostępnij:
Ze względu na obecną wyjątkową sytuację Allegro wesprze seniorów, którzy chcą zacząć kupować online. Od teraz do 30 czerwca będzie dostępna specjalna infolinia Allegro dla seniorów, przez którą konsultanci będą prowadzić seniora krok po kroku przez proces zakupowy.

Specjalnie przeszkoleni konsultanci będą dostępni pod numerem: 616 271 777, codziennie od 8:00 do 20:00. Pomogą seniorom w różnych przypadkach i udzielą praktycznych informacji: od założenia konta na Allegro (chociaż możliwy będzie także zakup bez rejestracji), przez pomoc przy wyszukiwaniu produktów, korzystaniu z filtrów, zakupie, płatności, wyborze dostawy itp. Jedyne, czego będą potrzebować seniorzy podczas tych konsultacji, to komputer lub smartfon, podłączone do Internetu, oraz adres email.

– W obecnej sytuacji kanał online jest najłatwiejszym, najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem robienia zakupów. Jest to szczególnie ważne, gdy unikanie zatłoczonych miejsc jest kluczowe dla zachowania zdrowia nas wszystkich. Podejmujemy dodatkowe kroki, aby pomóc seniorom odkryć zakupy online dzięki spersonalizowanej pomocy naszych doradców w czasie rzeczywistym – mówi Jakub Kłoczewiak, Customer Experience Director w Allegro.