Anna Lewandowska wchodzi w startupy? Razem z zespołem stworzyła aplikację dietetyczną

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Mistrzyni świata i wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy, Anna Lewandowska, razem z zespołem stojącym za blogiem hpba.pl stworzyli aplikację webową. Za jej pomocą, każdy może otrzymać dietę online, którą ułoży zespół ekspertów. Diet by Ann ma pomóc w utrzymaniu zdrowego trybu życia.

Na zdjęciu: Anna Lewandowska, autorka Diet by Ann | fot. zrzut ekranu ze strony aplikacji

– Dobra dieta to taka, która jest łatwa do zastosowania. Właśnie dlatego Diet by Ann łączy wiedzę ekspercką na temat zdrowego odżywiania z siłą internetu – piszą twórcy aplikacji webowej. Diet by Ann ma być przewodnikiem, który pozwoli utrzymywać zalecenia dietetyczne określone przez ekspertów. Dzięki aplikacji, użytkownik ma mieć stały dostęp do wskazówek, przez co zwiększy szansę na osiągnięcie celu.

Droga do mistrzostwa

– Odkryj razem ze mną, że zdrowy tryb życia to najlepsza droga do szczęścia – pisze Anna Lewandowska na podstronie aplikacji Diet by Ann. Jej zdaniem do osiągnięciu sukcesu (idealne ciało i wprowadzenie nawyku zdrowego odżywiania) potrzeba trzech czynników. Pierwszy to tzw. trójkąt mocy, na który składają się trzy sfery życia: ciało, umysł i libido. – By osiągnąć równowagę między nimi, wspomóż się dietą – zachęca Lewandowska.

Kolejnym czynnikiem w osiągnięciu pięknego ciała jest zasada „3 diety na 3 poziomach”. Zespół Lewandowskiej przygotował trzy diety, każda dostosowana do odpowiedniego poziomu wtajemniczenia. Do wyboru mamy więc: dobry start, droga do mistrzostwa i wyzwanie wojowniczki. Trzeci czynnik, który pomoże zdobyć ustalony z trenerem cel, to smaczne posiłki. Diet by Ann pokaże, co warto jeść.

Poczuj Moc

Zdaniem twórców tej aplikacji dietetycznej, dobra dieta to taka, która jest łatwa do zastoso­wania. – Właśnie dlatego, Diet by Ann łączy wiedzę ekspercką na temat zdrowego odżywiania z siłą Internetu. Dzięki temu możesz poczuć Moc bez względu na to, gdzie jesteś – zyskujesz dostęp do wskazań diety wszędzie i na każdym urządzeniu – czytamy na stronie aplikacji.

Aplikacja Lewandowskiej ma pomóc w utrzymaniu diety, dzięki temu, że będzie blisko nas. Zawsze możemy z poziomu smartfona sprawdzić, jak wygląda nasz plan posiłków i dowiedzieć się, czego powinniśmy unikać. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możemy szybko skontaktować się z dietetykiem online. To nie jedyna ciekawa funkcja w aplikacji. Diet by Ann pozwala m.in. kontrolować postępy i tworzyć interaktywną listę zakupów.

Na zdjęciu: przykładowy plan diety wg. Diet by Ann | fot. materiały prasowe

Spersonalizowana dieta

Diet by Ann to też kompendium wiedzy. W aplikacji znajdują się informacje na temat produktów potrzebnych do przygotowania danego dania, ale też artykuły w temacie dietetyki. Dostęp do spersonalizowanego planu diety możemy otrzymać po uiszczeniu opłaty. Za 57 zł możemy otrzymać miesięczny dostęp do aplikacji, a wykonując zalecenia podane w tej opcji, możemy schudnąć do 5 kg.

Drugi plan to Power60, kosztuje 87 zł i pozwala na dwumiesięczny dostęp do serwisu. Od poprzedniego różni się tym, że udostępnia możliwość kontaktu z dietetykiem online. Trzeci plan, określony jako „najczęściej kupowany”, kosztuje 97 zł i daje użytkownikowi dostęp na 100 dni. Aplikacja Diet by Ann miała premierę 30 maja. Niebawem zespół udostępni aplikacje na systemy mobilne.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem