Aplikacja Durexa ma zapewnić orgazm. Testerzy poszukiwani

aplikacja durexa ma zapewnic orgazm testerzy poszukiwani
Udostępnij:

“Odkryliśmy technologię mobilną, która potrafi podkręcić atmosferę w sypialni” - czytamy w zaproszeniu do wzięcia udziału w nowym projekcie firmy Durex. Szuka ona odpowiedzi na pytanie, czy smartfon może dać orgazm. Ogłasza seksualną rewolucję w mobilnym świecie i poszukuje beta-testerów.

fot. kaboompics.com

DUREXlabs - tak nazywa się nowy projekt firmy Durex, który ma przynieść rewolucję w mobilnym świecie. Chce zmienić pojęcie mobilnych technologii, intymności w związku i „cyfrowych relacji” między ludźmi. Zapowiada, że niebawem opublikuje specjalną aplikację, która pomoże użytkownikom osiągnąć orgazm. Program został zaprojektowany we współpracy z Susie Lee, Dyrektor Generalną Siren Mobile.

- Z Durexlabs stawiamy kolejny krok w korzystaniu z technologii mobilnych w związku, jednocześnie dbając o poprawę jakości życia seksualnego - mówi Lee. Członkowie zespołu Durexlabs wychodzą z założenia, że skoro nowe technologie są wszechobecne, trzeba je ujarzmić i wykorzystać do słusznych celów. Dlatego marka Durex wykorzystała doświadczenie w sferze zbliżania kochanków w kombinacji z cyfrową technologią.

Podobno inspirowała się coraz większym uzależnieniem ludzi od technologii mobilnych, które ogarniają niemal wszystkie dziedziny życia codziennego. - Badania, które przeprowadziliśmy we współpracy z Uniwersytetem w Durham wykazały, że wykorzystujemy cyfrowe rozwiązania także w naszym życiu seksualnym - opowiada Richard Arnold, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju marki Durex.

Dla zainteresowany projektem, Durexlabs przygotował landing page. Firma poszukuje beta-testerów na całym świecie, którzy jako pierwsi sprawdzą nową aplikację. Zaprasza osoby pełnoletnie, w różnym wieku. Aby otrzymać darmowy dostęp do aplikacji przed oficjalną premierą, wystarczy wypełnić formularz na tej stronie: http://labs.durex.com/pl/#signup

Aktualizacja z 14:15 16.03.2015

Durexlabs ujawnił sekret technologii mającej jeszcze bardziej zbliżyć pary. W kombinacji z technologią, a właściwie z nową aplikacją, miał podkręcić atmosferę w sypialni. "#Connect", aplikacja od firmy Durex, zaskakuje.