Aplikacja Gastronauci.pl na iOS

Dodane: 06.11.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Gdzie jest najbliższa kawiarnia z dostępem do internetu? Która z okolicznych pizzerii ma najlepsze recenzje? Czy w popularnej restauracji znajdzie się dla nas stolik na wieczór? Jak trafić do tej małej wegetariańskiej knajpki?
Na te wszystkie pytania odpowiada mobilna wersja serwisu Gastronauci.pl

Gdzie jest najbliższa kawiarnia z dostępem do internetu? Która z okolicznych pizzerii ma najlepsze recenzje? Czy w popularnej restauracji znajdzie się dla nas stolik na wieczór? Jak trafić do tej małej wegetariańskiej knajpki? Na te wszystkie pytania odpowiada mobilna wersja serwisu Gastronauci.pl, działająca na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i iPod, dostępna od dziś w AppStore.

Długo oczekiwana aplikacja mobilna Gastronauci.pl jest już dostępna w AppStore. Odtąd użytkownicy urządzeń mobilnych marki Apple mogą w wygodny sposób przeszukiwać bazę 20 tysięcy lokali gastronomicznych i ponad 80 tysięcy recenzji napisanych przez Gastronautów. Aplikacja daje również możliwość zarezerwowania stolika w restauracjach współpracujących z serwisem Stoliczku.pl. Zarówno sama aplikacja, jak i usługa rezerwacji stolików on-line jest bezpłatna. Aplikację zaprojektowała i wykonała firma Twisted Logic.

Dzięki aplikacji mobilnej Gastronauci.pl błyskawicznie zlokalizujemy restauracje w naszej okolicy, a dodatkowo będziemy mogli je przeszukiwać ze względu na kryteria, takie jak: ceny dań, średnia ocena przyznana przez recenzentów serwisu Gastronauci.pl, liczba recenzji czy typ kuchni. Wyeksponowane zostały również cechy dodatkowe lokali, np. dostęp do bezprzewodowego internetu, menu dla dzieci, przewijak czy wydzielona palarnia.

– Nowością na polskim rynku jest możliwość dokonania on-line rezerwacji stolika w restauracji z poziomu aplikacji mobilnej. Stoliczku.pl to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie, pozwalające na błyskawiczne i niezawodne składanie rezerwacji we współpracujących z nami restauracjach. Jestem przekonana, że kto raz z niego skorzysta, doceni jego zalety. – mówi Ola Lazar, twórczyni Gastronauci.pl i Stoliczku.pl. – Dzięki współpracy z firmą Twisted Logic udało nam się stworzyć aplikację niezwykle intuicyjną, wygodną i odpowiadającą aktualnym trendom w branży mobilnej.

– Przy projektowaniu aplikacji zależało nam na tym, by użytkownicy mogli zobaczyć restauracje w pobliżu, tuż po wyjęciu telefonu z kieszeni. Wyzwaniem było zrealizowanie bardziej zaawansowanych funkcji wyszukiwania, czy rezerwacji stolika tak, by użytkownicy nie mieli problemu z ich obsługą. Z naszych testów wynika, że nam się udało. – dodaje Adam Hościło, Strateg ds. Rozwiązań Mobilnych w Twisted Logic. – Już trwają prace nad kolejną wersją Gastronautów, która będzie zawierała, między innymi, ocenianie restauracji.”

Aplikacja mobilna Gastronauci.pl na urządzenia Apple jest drugą opublikowaną przez serwis. Od kilku miesięcy posiadacze telefonów z systemem Windows Phone mogą korzystać z analogicznej aplikacji dostępnej w Marketplace http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/gastronauci/8f52c1f2-3652-4b34-8f21-485158ccd8d4. Wersja Gastronauci.pl na system operacyjny Android jest obecnie w przygotowaniu i w ciągu kilku tygodni zostanie opublikowana.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem