Aplikacja idealo dostępna także na smartwatchach z Android Wear

Dodane: 05.04.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Darmowa aplikacja porównywarki cen idealo na smartfony i tablety oferuje swoim użytkownikom możliwość porównania ponad 13 milionów ofert z niespełna dwóch tysięcy sklepów internetowych oraz ponad 275 tysięcy dostępnych w jej katalogu produktów.

Liczne funkcje takie jak wyszukiwanie produktów za pomocą wbudowanego skanera kodów kreskowych, powiadomienia o osiągnięciu ustalonej przez użytkownika ceny preferowanej lub zapisywanie produktów w schowku z możliwością obserwowania rozwoju cen sprawiają, że aplikacja idealo zasłużyła sobie na miano „idealnej porównywarki cen” (AndroidWeb.pl) lub „jeszcze jednego solidnego produktu ze swojej kategorii” (AntyApps).

Teraz smart shopping stał się jeszcze łatwiejszy i szybszy dzięki rozbudowaniu funkcjonalności aplikacji idealo o obsługę smartwatchów z systemem operacyjnym Android Wear. Korzystanie z porównywarki cen na zegarku możliwe jest pod warunkiem posiadania aplikacji idealo na smartfonie lub tablecie z Androidem. Oprogramowanie jest obecnie kompatybilne ze smartwatchami z systemem operacyjnym Android Wear.

Po skomunikowaniu obu urządzeń przez interfejs Bluetooth następuje automatyczny dostęp do aplikacji idealo również na smart zegarku. Dzięki komendom głosowym użytkownicy mogą z łatwością wyszukiwać produkty, porównywać ich ceny oraz oszczędzać czas i pieniądze. 

Najważniejsze funkcje aplikacji idealo na smartwatchach z Android Wear:

  • Wyszukiwanie głosowe: W celu znalezienia produktu wystarczy podanie komendy głosowej z jego nazwą lub z nazwą wybranej kategorii.
  • Podgląd najważniejszych informacji oraz danych technicznych produktu: Ilość ofert, najniższa cena oraz dane techniczne produktu wyświetlane są bezpośrednio na ekranie smartwatcha
  • Możliwość dodania produktów do schowka: Użytkownicy mogą zapisać produkty w zsynchronizowanym ze smartwatchem schowku w aplikacji idealo na smartfonie
  • Możliwość otwarcia wyszukiwanego produktu na telefonie: Wybrany przez użytkownika produkt może zostać uruchomiony bezpośrednio w aplikacji idealo na smartfonie

Darmowa aplikacja idealo do pobrania w Google Play Store 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem