Aplikacja lojalnościowa Melon na Idea Fix Fest 2 w Krakowie

Dodane: 20.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już w najbliższą niedzielę na targach mody Idea Fix Fest 2 na krakowskim Kazimierzu będzie można kupić najnowsze ubrania i akcesoria polskich projektantów. Czeka nas niezapomniany dzień stylu, dobrej muzyki i zabawy.

Już w najbliższą niedzielę na targach mody Idea Fix Fest 2 na krakowskim Kazimierzu będzie można kupić najnowsze ubrania i akcesoria polskich projektantów. Czeka nas niezapomniany dzień stylu, dobrej muzyki i zabawy. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek – jedną z nich jest udostępnienie wystawcom aplikacji Melon, która pozwala na otrzymanie zniżek i upominków na stoiskach targowych.

Podczas Idea Fix Fest 2 w promocji Melon znajdą się lubiane marki odzieżowe polskich projektantów, akcesoria i biżuteria. Dzięki zeskanowaniu kodu QR z zakładki Melon Promocje na profilu Idea Fix na Facebooku, na targach można otrzymać nawet 20% zniżki na wybrane ubrania i gadżety. Nagrody można odebrać w dniu trwania targów, czyli 23 września w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ulicy Świętego Wawrzyńca 15 w Krakowie.

Melon to karta stałego klienta , która nie zajmuje miejsca w portfelu, nie wymaga zbierania pieczątek ani wydruków. Melon to aplikacja na smartfony – zbieranie punktów w promocjach odbywa się przez skanowanie unikalnych kodów QR. Dzięki temu, w odróżnieniu od plastikowych kart lojalnościowych, klienci mają ją zawsze przy sobie, mając pewność, że jej nie zgubią ani nie zapomną. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z AppStore lub Google Play. Melon dostępny jest na smartfony z systemami iOS oraz Android, między innymi Iphone, Samsung, HTC oraz Sony Ericcson. Obecnie w Melonie, oprócz promocji Idea Fix, znajdują się oferty zniżkowe w klubach i restauracjach w całej Polsce.

Idea Fix Fest – druga edycja imprezy, na której spotykają się moda, muzyka i miejski styl życia. Tym razem będzie można odwiedzić ponad 50 stoisk z najciekawszymi propozycjami modowymi w tym sezonie, zajrzeć na pokaz zumby i do strefy smakosza. Na uczestników czeka też dawka dobrej muzyki w wykonaniu m.in. Newest Zealand, Buenos Bros i Chino. Melon wspiera Idea Fix Fest po raz pierwszy i z tej okazji dla swoich użytkowników przygotował promocję na swoim profilu na Facebooku.

źródło: informacja prasowa