Aplikacja Pacific już dostępna w App Store. Jakie funkcje są już dostępne?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Aplikacja Pacific już dostępna w App Store. Jakie funkcje są już dostępne?

Udostępnij:

W obecnych czasach bankowość mobilna znacznie zyskała na popularności. Zachęca użytkowników ogromną wygodą wykonywania transakcji, ale i również szybkością samego procesu płatności. Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych aplikacji umożliwiających nam zarządzanie pieniędzmi z poziomu telefonu. Czego jednak im brakuje w porównaniu do Pacifica? Sprawdź, co wyróżnia tę aplikację!

Prostota połączona z funkcjonalnością

Pacific jest stosunkowo nową aplikacją płatniczą, która dopiero zaczyna nabierać większego rozgłosu. Dlaczego warto zastanowić się właśnie nad wyborem tej propozycji? Zacznijmy od procesu rejestracyjnego, który jest niezwykle przejrzysty i prosty, ale i również całkowicie wolny od jakichkolwiek niepewnych aspektów. Wystarczy poświęcić maksymalnie 5 minut, aby móc założyć konto i od razu korzystać z bogatego wachlarza funkcji. Wszystko, czego potrzebujesz, to Twoje dane osobowe oraz dowód osobisty.

Firma oferuje 3 pakiety różniące się zakresem korzyści. Wariant Standard będzie doskonałym wyborem dla osób, które chciałyby jedynie zapoznać się z działaniem bankowości od Pacifica. Należy jednak podkreślić, że w tym pakiecie nie otrzymamy karty płatniczej, samo wykonywanie przelewów będzie droższe, a ilość możliwości będzie ograniczona. Optymalnym rozwiązaniem będzie wariant Ocean, który pozwoli zapoznać się z większą ilością dostępnych opcji. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia karty płatniczej, której koszt wysyłki będzie wynosił 19,99 zł. Warto również wspomnieć o najbogatszej ofercie, czyli Sand. Jej koszt to 29,99 zł, a w niej możemy skorzystać z bonusu do cashbacku w wysokości 25%, na całe zakupy zyskujemy wtedy nawet do 1,25% cashbacku. Warto wspomnieć o tym, że dodatkowo zyskujemy darmowe wypłaty z bankomatów.

Poznaj funkcje Pacifica!

Pacific to doskonałe połączenie funkcji społecznościowych z płatnościami mobilnymi.

W oprogramowaniu wbudowany jest chat, w którym możemy bez większych problemów kontaktować się z naszymi znajomymi, którzy również zdecydowali się na pobranie tej aplikacji. Funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, będzie możliwość przesyłania pieniędzy z poziomu komunikatora. Środki automatycznie pojawią się na koncie odbiorcy, niezależnie od dnia oraz godziny.

Warto również wspomnieć, że Pacific w znaczny sposób wspiera technologię QR, która w obecnych czasach staje się coraz to bardziej popularna. Firma wierzy w możliwości tego rozwiązania podczas wykonywania zakupów, dlatego ich produkt umożliwia nam skanowanie kodów, które znajdziemy np. podczas przeglądania Instagrama. Kiedy identyfikacja kodu przebiegnie pomyślnie, od razu zostaniemy przeniesieni na ekran zakupowy interesującego nas artykułu, gdzie bez większych problemów będziemy mogli go zakupić przy pomocy maksymalnie kilku kliknięć.

Z ekologią na „Ty”!

Obecna sytuacja klimatyczna sprawia, że większą uwagę zwracamy na rozwiązania proekologiczne. Coraz to więcej firm decyduje się na wprowadzenie rozwiązań, które mają na celu poprawienie kondycji naszej planety. Pacific zdecydował się na pewnego rodzaju rewolucję w tej właśnie dziedzinie. Wszystkie karty płatnicze, które trafiają do klientów, zostały wyprodukowane z plastiku wyłowionego z oceanów. Należy również wspomnieć o tym, że 1% całkowitej kwoty transakcji podczas wykonywania zakupów z poziomu aplikacji jest przekazywana na oczyszczanie mórz oraz oceanów. Jest to bardzo szlachetna inicjatywa, którą warto się zainteresować!

Szeroka dostępność

Pacific chce trafić do szerokiego grona odbiorców, dlatego aplikacje można znaleźć w dwóch najpopularniejszych sklepach mobilnych. Mowa tutaj oczywiście o Apple App Store oraz sklep Google Play. Warto właśnie wspomnieć o prostej i przejrzystej funkcjonalności, która może zadowolić użytkowników iPhone’ów. Usługobiorcy od pewnego czasu mogli korzystać z aplikacji dostępnej na Androida, natomiast nowością jest już możliwość pobrania jej na iOS. Warto przetestować aplikacje i przekonać się czy jest to rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania. Niezależnie od rodzaju sprzętu, z którego korzystasz, możesz cieszyć się bezproblemowymi płatnościami online w nowoczesnym wydaniu.

Postaw swój wybór na Pacific!

Jeżeli poszukujesz ciekawej opcji związanej z płatnościami mobilnymi to warto postawić swój wybór na Pacific. Mimo że jest to firma, która dopiero rozpoczyna swoją działalność w tej dziedzinie, ich produkt jest w stanie wyjść naprzeciw potrzebom nowoczesnego konsumenta. Zachęcamy do wypróbowania jednego z pakietów dostępnych na stronie, na pewno będzie to satysfakcjonująca decyzja.

 

Artykuł powstał we współpracy z Pacific