Aplikacja Quertes – alternatywa dla tych, którzy od jedzenia oczekują czegoś więcej!

Dodane: 11.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Quertes to całkowicie nowa aplikacja, którą już można pobrać w sklepach Appstore i Google Play. Na czym polega innowacyjność Quertes? Pozwala się on dzielić posiłkami przygotowanymi przez ludzi prywatnie gotujących. Aplikacja pojawiła się w Nowym Jorku, Londynie i Warszawie.

Quertes to aplikacja zaprojektowana na systemy IOS i Android, która umożliwia połączenie się osób prywatnie gotujących z ludźmi poszukującymi domowych, świeżych smaków. Naszą unikalną propozycją jest umożliwienie Chefom wkroczenie do świata gastronomii, dzięki czemu zaczną czerpać realne, finansowe profity ze swojej pasji. A każdy kupujący będzie mógł się cieszyć niesamowitym jedzeniem, próbować nowych smaków i przede wszystkim przełamać codzienną rutynę!

Według co-fundera, Adama Domańskiego: ”Tworząc Quertes wykreowaliśmy zupełnie nowe znaczenie terminu „sharing economy” w zakresie jedzenia. Dajemy wszystkim aplikację, która w sposób niezwykle prosty połączy osoby mogące przygotować dany posiłek, lunch czy tort, z tymi, którzy szukają alternatywy do możliwości istniejących aktualnie: dostawy z restauracji czy fast foodów. Dodatkowo aplikacja daje możliwość zamówienia jedzenia ,,na życzenie” z portfolio Chefa. Rzeczywistość na świecie zmienia się w kierunku korzystania ze wspólnych zasobów, a my chcemy zbudować społeczność, która w swoim otoczeniu będzie mogła znaleźć różnorodność posiłków. Dzielenie się jedzeniem, gotowanie dla znajomych czy na zamówienie nie jest niczym nowym, a Quertes daje możliwość robienia tego w sposób prosty, szybki i bezpieczny. Nie robimy startupu dla pieniędzy, tylko robimy projekt, który powstał z naszej miłości do jedzenia i który ma zmienić świat”.

W aplikacji można rozróżnić dwa typy użytkowników. Pierwsi to Chefowie, czyli ludzie gotujący prywatnie i dodający swoje posiłki do Ofert bądź do Menu. Menu to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zamówić lunch czy obiad- są to posiłki do kupienia teraz bądź w najbliższych dniach czy godzinach. Daje to możliwość przerwania codziennej rutyny, polegającej na zamawianiu cały czas tego samego, tylko dlatego że jest blisko naszego domu bądź pracy. Oferta jest zaś zupełnie unikatową propozycją, która pozwala na stworzenie Portfolio wszystkich potraw, jakie Chef może przygotować na zamówienie, a co za tym idzie- umożliwia “założenie” swojej własnej, wirtualnej restauracji.

Dołączając do aplikacji, kucharze stają się nie tylko Chefami kuchni, ale Chefami w każdym znaczeniu tego słowa – sami ustalają ceny, dostępność posiłków oraz to, kiedy chcą się nimi podzielić. Jest to idealna możliwość dla niepracujących zawodowo mam, ludzi starszych, tych którzy są między pracami albo dla tych, którzy po prostu kochają gotować! Foodies, czyli drugi rodzaj użytkowników może zamawiać jedzenie, a następnie odebrać je samodzielnie lub skorzystać z opcji dostawy przez Chefa (jeżeli taką oferuje). Wszystkim miłośnikom jedzenia Quertes daje więc możliwość kupowania online domowego, kulturalnie zróżnicowanego jedzenia, od prawdziwych ludzi, z prawdziwymi historiami i przede wszystkim z prawdziwą pasją do jedzenia, których wiarygodność i umiejętności oceniane są przez samych użytkowników.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem