Aplikacja Taxi5 dostępna już na iPhone!

Dodane: 28.06.2012

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Aplikacja Taxi5 dostępna już na iPhone!

Udostępnij:

Od kilku dni możliwość korzystania z aplikacji Taxi5 mają także użytkownicy telefonów z systemem iOS – darmowa aplikacja dostępna jest do pobrania z AppStore. Taxi5 pozwala na zamówienie taksówki bez konieczności wykonywania telefonu czy podawania adresu.

Od kilku dni możliwość korzystania z aplikacji Taxi5 mają także użytkownicy telefonów z systemem iOS – darmowa aplikacja dostępna jest do pobrania z AppStore. Taxi5 pozwala na zamówienie taksówki bez konieczności wykonywania telefonu czy podawania adresu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.

Aplikacja działa też na telefonach z systemem Google Android (pobierz aplikację z Google Play). Istnieje także możliwość zamówienia taksówki ze strony internetowej Taxi5 – wystarczy wcześniej założyć konto na stronie lub przez aplikację.

Jak działa Taxi5?

Jedyne co potrzebne to smartfon z dostępem do Internetu. Zainstaluj darmową aplikację Taxi5 i załóż konto – wystarczy e-mail i numer Twojego telefonu. Trwa to kilka sekund. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie komórkowym i automatycznym zalogowaniu się na swoje konto, aplikacja Taxi5 po chwili pokaże Ci Twoją aktualną lokalizację. Jeśli jesteś gotowy by zamówić taksówkę po prostu naciśnij przycisk „Zamów taxi“.

Jeśli chcesz uzupełnić dodatkowe dane przejazdu wybierz opcję „zmień“. Możesz wybrać inną lokalizację wskazując ją palcem na mapie lub wpisując ją ręcznie. Zaznacz dodatkowe opcje: język kierowcy, płatność gotówką, przejazd dla większej grupy czy inną datę przejazdu. Wylatujesz jutro na wakacje? Zarezerwuj taksówkę na lotnisko już dziś. Następnie wybierz guzik „zamów taxi“ i potwierdź zamówienie.

To proste i zajmuje nie więcej niż kilka sekund. Aplikacja wyszuka dla Ciebie taksówkę spełniającą wymagania i poda czas przyjazdu – nie musisz czekać na ulicy wypatrując charakterystycznego samochodu. Czekaj w kawiarni dopijając kawę, aplikacja sama przypomni kiedy upłynie czas do przyjazdu taksówki.

Gdzie działa Taxi5?

Aplikacja działa od kwietnia 2012 roku we Wrocławiu. Po miesiącu działalności w swojej bazie posiada prawie 2500 taksówek w 13 miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Kielcach, Lublinie, Olsztynie oraz Zielonej Górze. Każdego tygodnia zasięg działania aplikacji Taxi5 rozszerza się o kolejne miasta i korporacje.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem