Aplikacje na 5+... Anny Godek-Biniasz

aplikacje na 5 anny godek biniasz
Udostępnij:
Tym razem zdania na temat aplikacji mobilnych uzupełniła Anna Godek-Biniasz. Ania jest PR & Marketing Managerem w iPlacement, agencji zajmującej się product placementem w grach i aplikacjach mobilnych na urządzeniach z iOS.

Tym razem zdania na temat aplikacji mobilnych uzupełniła Anna Godek-Biniasz. Ania jest PR & Marketing Managerem w iPlacement, agencji zajmującej się product placementem w grach i aplikacjach mobilnych na urządzeniach z iOS.

Sprzęt mobilny, z którego korzystam to... iPhone 4.

Najczęściej używanymi aplikacjami przeze mnie są... Endomondo, Shazam, aplikacje pocztowe, Instagram, aplikacje do słuchania radia online, aplikacja bankowa oraz bardzo dużo różnych gier - dla dużych i małych. Kocham gry.

Najlepsze polskie aplikacje to... Tu się może narażę, ale nie rozróżniam aplikacji na polskie i niepolskie. Dla mnie istnieją aplikacje dobre, bo przydatne lub słabe, bo w ogóle nieprzydatne. Wiąże się to z tym, że czasem używam apek średnio udanych pod względem wykonania czy pewnej intuicyjności, ale bardzo mi potrzebnych na co dzień. Często to dotyczy polskich aplikacji. Dlatego - aby się nie narażać nikomu - nie wymienię żadnych.

Aplikacje z najładniejszym designem i najlepszym usablity to... zdecydowanie Endomondo oraz TimeStamps.

Aplikacja, bez której nie wyobrażam sobie urządzenia mobilnego to... Decision Maker 3D! A tak na serio to w szczególności mapy i wszelkie apki opierające się o geolokalizację. To rzeczywista wartość dodana urządzeń mobilnych.

Nie płacę za aplikacje, ponieważ... lubię wiedzieć co kupuję.

Płacę za aplikacje, ponieważ... sprawdziłam produkt i wersja PRO jest obietnicą jeszcze większej satysfakcji.

Aplikacje pomagają mi (w pracy/w życiu), bo... stały się dla mnie pewną oczywistością. W zasadzie trudno wyobrazić mi sobie powrót do rzeczywistości sprzed okresu urządzeń mobilnych.

Aplikacjami, które dbają o moją produktywność są... TimeStamps, Skype, DropBox, CardFlick oraz iTalk. Od czasu do czasu - LogMeIn.

Aplikacje, które zapewniają mi rozrywkę, to... przede wszystkim gry, np. Cool Race, Line Jumper, Zen Pinball, Paper Toss, Monsterisland, Pigs in Trees i wiele innych. Ciągle odkrywam i testuje nowe.

W aplikacjach najbardziej zwracam uwagę na... design (w końcu jestem kobietą!), a zaraz potem na ich przydatność. Ostatecznie wygrywa to drugie. W przypadku gier - grywalność ma dla mnie kluczowe znaczenie.

Aplikacją, którą szczególnie chciałabym polecić innym jest... dla romantyków - SkyView, dla zapominalskich - FlickCard, dla freelancerów - TimeStamps, a dla osób lubiących wyzwania - Endomondo.