Aplikacje na 5+... Marcina Pokojskiego

aplikacje na 5 marcina pokojskiego
Udostępnij:
Na temat aplikacji, które są godne polecenia rozmawiamy z Marcinem Pokojskim, który od blisko 12 lat pracuje w pionie IT WP.PL, gdzie odpowiada od strony technologicznej za wersję portalu na urządzenia mobilne mini.wp.pl, aplikacje mobilne oraz stronę główną WP.PL.

Na temat aplikacji, które są godne polecenia rozmawiamy z Marcinem Pokojskim, który od blisko 12 lat pracuje w pionie IT WP.PL, gdzie odpowiada od strony technologicznej za wersję portalu na urządzenia mobilne mini.wp.pl, aplikacje mobilne oraz stronę główną WP.PL. Marcin jest również mentorem w programach dla startupów LabStar i Gamma Rebels. Współtwórca konferencji infoShare.

Sprzęt mobilny, z którego korzystam to... iPhone4.

Najczęściej używanymi aplikacjami przeze mnie są... Klient Poczty, Chrome, facebook, MobileRSS, Audioteka.pl, Info WP.pl, Wyborcza.biz, Trojmisto.pl.

Najlepsze polskie aplikacje to... Audioteka - nie ze względu na wybitne wykonanie aplikacji ale ze względu na produkt. Yanosik - ze względu na bardzo aktualne informacje o nowych drogach i darmową nawigację

Aplikacje z najładniejszym designem i najlepszym usability to... Trello - 4 pkt / 5 za design i 5 pkt / 5 za usability.

Aplikacja, bez której nie wyobrażam sobie urządzenia mobilnego to... Klient Poczty.

Płacę za aplikacje, ponieważ... za naprawdę niewielkie pieniądze dostaję lepszy produkt.

Aplikacje pomagają mi (w pracy/w życiu), bo... w dobie społeczeństwa informacyjnego czuję się pewniej kiedy “wszystkie informacje mam przy sobie” lub “w zasięgu kilku kliknięć”.

Do komunikacji ze znajomymi używam... Mail / SMS / FB no i często po prostu dzwonię :).

Aplikacjami, które dbają o moją produktywność są... Trello.

Aplikacje, które zapewniają mi rozrywkę, to... Audioteka, Watchlater, Deezer, Pinterest, Sport WP.pl.

W aplikacjach najbardziej zwracam uwagę na... szybkość działania i użyteczność.

Aplikacją, którą szczególnie chciałbym polecić innym jest... Trello. Spróbujcie potestować kilka dni a być może już nigdy jej nie odinstalujecie.