Aplikacje na 5+… Pawła Janeckiego

Dodane: 14.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

O aplikacjach mobilnych, które są godne polecenia rozmawiamy z Pawłem Janeckim, który jest kierownikiem zespołu Portal dla komórek i jest odpowiedzialny za projekty przenoszenia serwisów Wirtualnej Polski na mobilne www i aplikacje natywne (iOS,Android).

O aplikacjach mobilnych, które są godne polecenia rozmawiamy z Pawłem Janeckim, który jest kierownikiem zespołu Portal dla komórek i jest odpowiedzialny za projekty przenoszenia serwisów Wirtualnej Polski na mobilne www i aplikacje natywne (iOS, Android).

Sprzęt mobilny, z którego korzystam to… iPhone 4, Samsung Galaxy Nexus i9250, iPad, Samsung Galaxy Tab 8.9.

Najczęściej używanymi aplikacjami przeze mnie są… Facebook, Facbook Pages Manager, Google Maps, Yanosik, Instagram, Info WP.PL, Program TV WP.PL, LinkedIn, G+.

Najlepsze polskie aplikacje to… rynek mobilny jest tak dynamiczny, że trudno wskazać takową… za miesiąc będzie inna i lepsza :).

Aplikacje z najładniejszym designem i najlepszym usablity to… design / usability to Flipboard a najnowszy Facebook pod względem usability, choć mogłoby być jeszcze lepiej ;).

Aplikacja, bez której nie wyobrażam sobie urządzenia mobilnego to… klient pocztowy, nawigacja, aplikacje foto.

Nie płacę za aplikacje, ponieważ…/Płacę za aplikacje, ponieważ… kupuję jedynie aplikację potrzebne do pracy i testów.

Aplikacje pomagają mi (w pracy/w życiu)… w komunikacji ze znajomymi, dostępie do newsów, jako pomoc w przemieszczeniu się (lokalizacja).

Aplikacjami, które dbają o moją produktywność są… kalendarz :).

Aplikacje, które zapewniają mi rozrywkę, to… wszelkie gry, Instagram.

W aplikacjach najbardziej zwracam uwagę na… funkcjonalności i łatwy do nich dostęp, stabilność działania – oczywiście w tych, które używam lub mógłbym używać na co dzień.

Aplikacją, którą szczególnie chciałbym polecić innym jest… Flipboard – zadowoli nawet największych malkontentów 🙂

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem