Rusza kolejna odsłona Akceleratora Branżowego PFR. Tym razem pomoże projektom medycznym

rusza kolejna odslona akceleratora branzowego pfr tym razem pomoze projektom medycznym
Udostępnij:
Kolejna odsłona Akceleratora Branżowego skierowana jest do polskich firm z branży urządzeń medycznych z zakresu m.in.: aparatury z zakresu rentgenografii, jednorazowych urządzeń medycznych, aparatury do monitoringu terapii, stanowisk stomatologicznych i akcesoriów dla stomatologii czy wyposażenia sal szpitalnych. Dołącz do programu i zyskaj profesjonalne wsparcie w ekspansji zagranicznej.

Program dedykowany jest przede wszystkim dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które planują rozpocząć działania na rynkach zagranicznych lub wzmocnić swoją obecność na arenie międzynarodowej. Obecna edycja potrwa trzy miesiące i będzie składała się z następujących komponentów:

  • Strefa Rozwiązań (17-18.06) – udział w dwudniowym spotkaniu warsztatowym, podczas którego można zyskać praktyczną wiedzę o narzędziach służących rozwojowi eksportu, oferowanych przez Grupę PFR oraz podmioty współpracujące z Akceleratorem (PFR S.A., MPiT, BGK, PAIH, PARP, KUKE, KUKE Finance, PFR TFI, ARP);
  • Strefa Dialogu (19.06-31.07) – w ramach tego etapu uczestnicy będą mieli wpływ na kreowanie nowych rozwiązań dla eksportu. We współpracy z administracją publiczną i ekspertami przeprowadzą dialog, którego celem będzie zidentyfikowanie barier rozwoju w branży, po to aby uczestnicy mogli łatwiej prowadzić oraz skalować swoją działalność;
  • Strefa B2B (19.06-31.07) – udział w spotkaniach B2B z instytucjami z Grupy PFR, po to aby indywidualnie dobrać narzędzia wsparcia eksportu do potrzeb firm uczestników.

Nabór do programu potrwa do 3 czerwca 2019 roku.