AppBoy – platforma zarządzania aplikacjami

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

AppBoy jest platformą do zarządzania aplikacjsami, skierowaną głównie do programistów. Łączy w sobie trzy cechy: umożliwienie łatwego kontaktu z użytkownikami, promowanie pozostałych aplikacji Twojego autorstwa oraz podgląd rzeczywistych statystyk dotyczących ilości pobrań zarządzanej aplikacji.

AppBoy jest platformą do zarządzania aplikacjami, skierowaną głównie do programistów. Łączy w sobie trzy cechy: umożliwienie łatwego kontaktu z użytkownikami, promowanie pozostałych aplikacji Twojego autorstwa oraz podgląd rzeczywistych statystyk dotyczących ilości pobrań zarządzanej aplikacji.

Z AppBoya powinni skorzystać przede wszystkim twórcy aplikacji mobilnych, którzy chcą kontrolować cały proces jej udoskonalania, promocji oraz zarządzania. Dzięki temu narzędziu możemy z poziomu “dashboardu” odpowiadać na posegregowane pytania, wskazówki oraz problemy z jakimi spotykają się obecni użytkownicy. Dzięki importowanym danym z AppStore mamy wgląd do interaktywnych statystyk uzupełnianych codziennie. AppBoy jest również otwarty na początkujących programistów i udostępnia za darmo Software Development Kit, czyli zestaw narzędzi, które pozwolą korzystać z danej biblioteki aplikacji.

Zaledwie kilka dni temu twórcy platformy zarządzania aplikacjami otrzymali 1,5 miliona dolarów dofinansowania od Blumberg Capital, Metamorphic Ventures, Accelerator Ventures, Bullpen Capital oraz T5 Capital, którzy w listopadzie zeszłego roku zainwestowali milion dolarów w AppBoya.

źródło: techcrunch.com