Appspirina mini: GoogleTV

appspirina mini googletv
Udostępnij:
We wtorek, 28 lutego w Warszawie w barze Dziekanat 161 przy ulicy ul. Nowoursynowskiej 161L odbędzie się Appspirina mini - kolejny event z cyklu bezpłatnych warsztatów organizowanych przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl.

We wtorek, 28 lutego w Warszawie w barze Dziekanat 161 przy ulicy ul. Nowoursynowskiej 161L odbędzie się Appspirina mini - kolejny event z cyklu bezpłatnych warsztatów organizowanych przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl. Warsztaty będą dotyczyć Google TV a prowadzić je będzie Łukasz Anwajler z firmy code quest. Łukasz opowie jak programować na GoogleTV, co jest potrzebne by zacząć oraz wskaże dobre praktyki. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.

Warszawski event ma pokazać inną twarz programowania na Androida. MobileDeveloper.pl, znani z organizacji konferencji Cracow.mobi oraz Appspirina realizują nim plan zorganizowania serii warsztatów z programowania urządzeń mobilnych, które będą odbywać się w różnych miastach Polski. Celem wydarzeń jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności developerów. W najbliższym czasie organizatorzy ogłoszą szczegóły kolejnych warsztatów, warszawskiego dotyczącego mobile web (12 marca) oraz poznańskiego przybliżającego programowanie na iOS.

Całość będzie prowadzona w języku angielskim.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBVV05yNjdKVE84WDgwd1VGc1JsSlE6MQ

Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.mobiledeveloper.pl

źródło: informacja prasowa