Appspirina mini: iOS intro

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

We wtorek, 24-go stycznia w gdańskim pubie Polufka odbędzie się Appspirina mini – bezpłatne warsztaty z programowania aplikacji na mobilny system operacyjny firmy Apple – iOS. Spotkanie organizowane jest przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl.

We wtorek, 24-go stycznia w gdańskim pubie Polufka odbędzie się Appspirina mini
– bezpłatne warsztaty z programowania aplikacji na mobilny system operacyjny firmy
Apple – iOS. Spotkanie organizowane jest przez społeczność programistów mobilnych
MobileDeveloper.pl. Barcamp przeznaczony jest dla wszystkich developerów
zaczynających lub chcących zacząć przygodę z iOSem. Impreza rozpocznie się o
godzinie 19.

Budowę iOSa przybliżą Michał i Piotr Tuszyńscy, doświadczeni developerzy z labu Appvetica. Po krótkim wstępie, na żywo, od zera zbudują oni prostą appkę. Gdański event jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę o iOSie. MobileDeveloper.pl, znani z organizacji konferencji Cracow.mobi oraz Appspirina chcą nim zainicjować serię warsztatów z programowania urządzeń mobilnych, które będą odbywać się w różnych miastach Polski. Celem wydarzeń jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności developerów.

Całość będzie prowadzona w języku angielskim. Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: http://www.appspirinaminigdansk.evenea.pl/

Więcej szczegółów dostępnych jest na: http://www.mobiledeveloper.pl

źródło: informacja prasowa