Appvetica w wakacje nie próżnuje – aktualizacja Tyype HD oraz Tyype

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Warszawski mobilny lab Appvetica zgodnie z obietnicami wypuścił kolejną aktualizację edytora gestów sterowanego gestami, Tyype HD przeznaczony na iPady. Tyype HD zyskujący coraz większą popularność i doceniany przez użytkowników, zyskał m.in obsługę wielu plików, integrację z AirPrint, z Markdown…

Warszawski mobilny lab Appvetica zgodnie z obietnicami wypuścił kolejną aktualizację edytora gestów sterowanego gestami, Tyype HD przeznaczony na iPady. Tyype HD zyskujący coraz większą popularność i doceniany przez użytkowników, zyskał m.in obsługę wielu plików, integrację z AirPrint, z Markdown oraz z Dropboxem.


Wykonując kilka prostych gestów, takich jak przesunięcie jednym palcem (precyzyjne przesuwanie kursora), dotknięcie dwoma palcami (zaznaczanie większych partii tekstu) czy przesunięcie trzema palcami (szybkie przemieszczanie się po tekście) wreszcie można sprawnie i szybko edytować tekst, czerpiąc z tego prawdziwą przyjemność.

Tyype HD można ściągnąć za 2.99 $: http://itunes.apple.com/ua/app/tyype-hd-gesture-based-text/id527863008?mt=8

Ponadto, Appvetica wypuściła bliźniaczy produkt przeznaczony dla posiadaczy iPhone’ów, przystosowany do mniejszego ekranu – uzupełniony o specjalny przycisk podświetlający tekst oraz przyciski copy/cut/paste.

Tyype dla iPhone’a dostępny jest w App Store za 1.59 €: http://itunes.apple.com/pl/app/ tyype-gesture-based-text-editor/id543064137?mt=8

Jak działa aplikacja można zobaczyć na filmiku:

 

źródło: informacja prasowa