Architektura we Frontendzie – dołącz do najlepszych programistów JavaScript – weź udział w dev.js Online #16

Dodane: 15.02.2021

Mam Startup

Udostępnij:

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #16: Architektura we Frontendzie, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 2 marca  2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.
Mam Startup objął patronat medialny nad tym wydarzeniem

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem, który znajdziecie tutaj

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Architektura we Frontendzie: case studies z 3 projektów z 2020 roku – Mateusz Grzesiukiewicz

➡ Q&A – Pytania do prelegenta

Opis prelegenta: Mateusz Grzesiukiewicz

Pewnego dnia postanowił, że potrzebna jest strona internetowa dla społeczności graczy, którą prowadził. Tak zaczęła się jego przygoda z programowaniem. Mateusz to autor książki „Hands-On Design Patterns with React Native”, która jest dostępna w dziesiątkach księgarni na całym świecie i jest przeznaczona dla programistów React tworzących aplikacje mobilne. Mateusz aktualnie programuje Frontend w Boldare dla strategicznych klientów. W 2020 wystartował z kanałem BePro w serwisie youtube, na którym przybliża świat IT osobom, które chcą dołączyć do branży. Na kurs Mateusza na platformie Udemy zapisało się 17000 osób.

Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js – czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScripcie. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:

Facebook
Youtube
Meetup

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem