Ashton Kutcher i manager Madonny inwestują w niemiecki startup

ashton kutcher i manager madonny inwestuja w niemiecki startup
Udostępnij:
Znany hollywoodzki aktor Ashton Kutcher oraz Guy Oseary zainwestowali w Amen, niemiecki startup promujący swój serwis hasłem „ To jest najlepsze na świecie miejsce na poznanie twojej opinii”.

Znany hollywoodzki aktor Ashton Kutcher oraz Guy Oseary zainwestowali w Amen, niemiecki startup promujący swój serwis hasłem „To jest najlepsze na świecie miejsce na poznanie twojej opinii".

Na dzień dzisiejszy nie wiele wiadomo o tym przedsięwzięciu, a kwota inwestycji obu panów jest owiana tajemnicą. Jak pisze Amen: „Obecnie jesteśmy w zamkniętych beta testach i w ciągu roku będziemy się rozwijać na różnych platformach”. Sama inwestycja celebrytów w startup, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego jest co najmniej ciekawa, ale wpisuje się w pewien trend. O innych inwestycjach Ashtona Kutchera pisaliśmy ponad miesiąc temu w osobnym artykule.

Warto wspomnieć, że Amen ma już wiodącego inwestora w postaci Index Ventures, który wyłożył na rozwój serwisu około 2 miliony dolarów. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji o tym startupie. Amen.

źródło: techcrunch.com