Aula Polska dla ukraińskich firm

Dodane: 14.04.2022

Mam Startup

Udostępnij:

To już trzecie spotkanie Auli Polskiej po reaktywacji inicjatywy przez Piotra Nowosielskiego. Tym razem, polskie community startupowe spotka się 20 kwietnia, by posłuchać founders’ stories od ukraińskich przedsiębiorców.

Temat przewodni spotkania to „Ukraińskie Startupy”. Ekipa odpowiedzialna za Aulę zaprosiła do wystąpienia founderów ciekawych startupów technologicznych, które z powodu wojny przeniosły swoje działania operacyjne do Polski. Relokacja swojego biznesu w tak szybkim czasie do innego państwa to duży wysiłek, a do tego ogromna odpowiedzialność nie tylko za siebie i swoją rodzinę, lecz także za ludzi, których wciąż zatrudniają.

Ideą przyświecającą spotkaniu jest danie szansy tym firmom na przedstawienie siebie, swoich osiągnięć, najbliższych celów przed polską społecznością startupową, której częścią od teraz są. Wszystko jednak to odbędzie się w duchu Auli, więc uczestnicy jak zawsze będą mieć okazję do nauczenia się czegoś nowego, poszerzenia swoich horyzontów. Szczególnie, że nasi prelegenci mają się czym dzielić.

Dodatkowo Fundacja przekaże cały przychód ze sprzedaży biletów na zbiórkę Startups4Ukraine, a obywatele Ukrainy zainteresowani światem startupów mogą zarejestrować się bezpłatnie na event (szczegóły poniżej).

Kto więc wystąpi na najbliższej Auli?

Lidiya Terpel — Skyworker

Lidiya jest co-founderką i CEO Skyworker, który w skrócie opisuje jako “Tinder” w rekrutacji IT, czyli narzędzia matchmakingowego. Wystarczy swipe’nąć, by połączyć się z przyszłym pracodawcą. Prostota platformy sprawiła, że co miesiąc wraca do nich 25 000 użytkowników, by szukać swojej wymarzonej pracy.

Oleg Bolotnov — Gradual.io

Gradual.io to platforma szkoleniowa dla zespołów sprzedażowych. Korzystają z niej tysiące salesów w swoich teamach, doszkalając nowe osoby, jak i podnosząc wiedzę swoich stałych pracowników. Narzędzie wspiera przepływ know-how pomiędzy pracownikami, jak i ma realny wpływ na wyniki sprzedażowe zespołów, które wdrożyły platformę w swojej firmie.

Vladimir Leshchenko — Getpin

Getpin rozpoczął swoją drogę na rynku jako agencja marketingowa, która z czasem zauważyła brak odpowiednich narzędzi wspierających kompleksową obsługę marketingu i generowanych leadów. To dlatego pivotowali i stworzyli narzędzie, które ma usprawniać pracę agencji marketingowych, jak i przedsiębiorstw.

Iryna Andriushchenko — Handy.ai

Handy.ai to platforma wspierająca komunikację wewnętrzną w korporacjach. Podtrzymuje zaangażowanie pracowników w różnych zespołach i branżach. Od produkcji, przez kolej, czy sektor technologiczny. Handy.ai pomaga łatwo dzielić się feedbackiem, a także stworzyło wirtualnego asystenta, który pomaga pracownikom znaleźć odpowiednie informacje.

Szczegóły meetupu

👉 20 kwietnia 2022, 18:00

👉 Białostocka 22, Warszawa (niedaleko Galerii Wileńskiej)

Zapisy —> https://app.evenea.pl/event/aula175/

Event odbędzie się w języku angielskim.

Wszyscy obywatele Ukrainy mogą zarejestrować się na event bezpłatnie, używając kodu nawiązującego do popularnych słów użytych w kierunku rosyjskiego okrętu wojennego przez ukraińskich obrońców: „IDINAHUI”.

Harmonogram wydarzenia:

  • 17:15 – Otwieramy rejestrację
  • 18:00 – Powitanie uczestników
  • 18:10 – Oleg Bolotnov (Gradual)
  • 18:25 – Iryna Andriushchenko (Handy.ai)
  • 18:40 – Vladimir Leshchenko (Getpin)
  • 18:55 – Lidiya Terpel (Skyworker)
  • 19:10 – Zapraszamy do rozmów i networkingu

Organizatorem wydarzenia jest: Fundacja Aula Polska

 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia