Aulery 2023 już na horyzoncie! Zwycięzców poznamy 13 grudnia

Dodane:

Karolina Kwietniewska Karolina Kwietniewska

Aulery 2023 już na horyzoncie! Zwycięzców poznamy 13 grudnia

Udostępnij:

Po raz dwunasty branża startupowa z niecierpliwością wyczekuje chwili ogłoszenia wyników Aulerów 2023. Topowa piętnastka w kategorii „Rookie of the Year” już wybrana, ale tylko jedna otrzyma nagrodę. Jesteście ciekawi, która firma zwycięży?

Zainicjowane przez Aulę Polską, Aulery to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży startupowej. Wspierając przedsiębiorczość technologiczną, organizacja wyróżnia i nagradza najbardziej obiecujące inicjatywy. Tegoroczna gala odbędzie się 13 grudnia 2023 roku, a decyzję o przyznaniu nagrody podejmie jury, składające się z osób z ekosystemu startupowego, praktyków biznesowych oraz inwestorów.

Warto zaznaczyć, że nominacje Aulerów to nie tylko święto dla branży startupowej, ale także okazja do docenienia i nagrodzenia najbardziej obiecujących talentów.

Nagrody zeszłorocznej edycji trafiły do :

  • Ramp
  • uPacjenta
  • Vue Storefront
  • Giganci Programowania

Natomiast tegoroczną Topową 15 w kategorii Rookie of the Year tworzą:

1. Security Masters – ekspertyza w dziedzinie IT i cyberbezpieczeństwa
2. RetenTech – zwiększanie bezpieczeństwa powodziowego miast w dobie szybkich zmian klimatycznych.
3. Noctua – zrewolucjonizowanie AI Vision dzięki naszej zastrzeżonej platformie analizy wideo AICam
4. Staffly – testy automatyzujące rekrutację, łączą wybranych pracodawców z odpowiednimi pracownikami.
5. Fieldworker – aplikacja pozwalająca w szybki i łatwy sposób na zarządzanie pracownikami terenowymi w firmie. Produkt składa się z dwóch aplikacji WEB’owej oraz aplikacji na smartphony.
6. Buycoffee.to – platforma dla wszystkich osób, które tworzą wartościowe treści w Internecie (m.in. na blogach, Instagramie, Facebooku, YouTube itd.) i chcą rozwijać swoją działalność w niezależny sposób. Buycoffee.to umożliwia finansowe wspieranie kratwynych społczeności, w formie fundowania wirtualnej kawy.
7. Restimo – automatyczne wysyłanie danych bezpośrednio do systemu POS i firmy kurierskiej. Integracje z Uber Eats, Pyszne, Glovo, Wolt, Bolt Food, UpMenu, Choice QR, Stava, Dotykacka, ID POS, Foodsoft i wiele innych.
8. Labplus – narzędzie, które automatycznie interpretuje wyniki badań laboratoryjnych — LabTestChecker, analizując wyniki badań oraz odpowiedzi pacjenta z ankiety medycznej, generuje spersonalizowaną e-interpretację wyników.
9. Flexee – aplikacja mobilna, umożliwiająca pracownikom wypłatę części wypracowanego wynagrodzenia już w trakcie miesiąca, wtedy kiedy tego potrzebują – na życzenie i natychmiastowo.
10. URVIS.BIKE – rower eCargo – z indywidualnym dostosowaniem, oprogramowaniem do zarządzania, pełną gwarancją i serwisem w ramach usługi. Dedykowany dla firm kurierskich, dostarczających żywność lub logistycznych oraz małych przedsiębiorców działających w miastach.
11. Fungies.io – pomaga twórcom gier tworzyć własne sklepy za pomocą rozwiązania bez kodu.
12. Delivery Couple – Budowa robota XXI wieku do dostarczania żywności i artykułów spożywczych.
13. Firststrike – narzędzie, które pomaga w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem (symulacja naruszeń i ataków).
14. Zencal – aplikacja wspomagająca planowanie i sprzedaż spotkań
15. Klub Aktywnych – dedykowany osobom 60+, które chcą poprzez codzienne treningi i spotkania dbać o swoje zdrowie. Codzienne ćwiczenia online pod okiem trenera i opiekuna grupy, z możliwością kontaktowania się z pozostałymi uczestnikami.

Wiemy również, że spośród 135 zgłoszeń wyłoniono finałową 25!. Sami spójrzcie, kto się tam znalazł:

Jak widać, jury ma przed sobą trudne zadanie. Tymczasem gratulujemy zarówno nominowanym, jak i tym, którzy nie znaleźli się na finałowej liście.

Masz ochotę wziąć udział w tegorocznej gali rozdania nagród? Bilet kupisz na stronie Aulery 2023

Aula Polska wyłoniła 15 startupów, które powalczą o Aulery