Autoa.pl – znajdź samochód i wybierz kredyt

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert sprzedaży samochodów oraz profesjonalne narzędzie do wyszukiwania i porównania najlepszych kredytów na samochód – to dwie główne zalety nowego portalu motoryzacyjnego, Autoa.pl uruchomionego właśnie przez Grupę Comperia.pl…

Kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert sprzedaży samochodów oraz profesjonalne narzędzie do wyszukiwania i porównania najlepszych kredytów na samochód – to dwie główne zalety nowego portalu motoryzacyjnego, Autoa.pl uruchomionego właśnie przez Grupę Comperia.pl, operatora pierwszej w Polsce internetowej porównywarki finansowej Comperia.pl.


Autoa.pl to profesjonalny portal finansowy poświęcony rynkowi motoryzacyjnemu. W prosty i przystępny sposób prezentuje najlepsze sposoby sfinansowania zakupu samochodu, ponad 80 tysięcy ogłoszeń motoryzacyjnych oraz publikacje z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wyboru pojazdu oraz rynku kredytów samochodowych.

Portal podzielony jest na dwie podstawowe sekcje tematyczne: porównywarkę kredytową i bazę ogłoszeń sprzedaży samochodów. Porównywarka kredytów stworzona została przez ekspertów Comperia.pl, którzy na bieżąco śledzą rynek kredytowy. Rzetelna i pełna informacja na temat najlepszych kredytów na samochód pozwala szybko i wygodnie wybrać kredyt o najniższej racie. Za pośrednictwem portalu można także w bardzo prosty sposób zamówić w banku interesujący nas kredyt samochodowy. Na stronie Autoa.pl publikowane są także najciekawsze wiadomości i nowości z rynku motoryzacyjnego, przygotowywane na bieżąco przez redakcję portalu. – Do tej pory internauta w jednym serwisie szukał samochodu, w innym mógł sprawdzić, który bank ma dla niego najlepszy kredyt. My połączyliśmy to w jednym miejscu, dodając jednocześnie garść istotnych informacji dla osób myślących o zakupie samochodu. – tłumaczy Marta Ośko z Autoa.pl. Część ogłoszeniowa serwisu przygotowywana została we współpracy z serwisem Autotrader, w którego bazie znajduje się ponad 80 tysięcy aktualnych ogłoszeń motoryzacyjnych.

Autoa.pl jest częścią Grupy Comperia, która stworzyła pierwszą w Polsce internetową porównywarkę finansową Comperia.pl. – Comperia rozwija się bardzo dynamicznie, w ostatnim czasie uruchomiliśmy nową odsłonę portalu, kompleksowe Centrum Wiedzy o finansach oraz uzupełniliśmy zakres monitorowanych przez nas produktów, między innymi o oferty leasingu czy kredyty mieszkaniowe w ramach programu Rodzina na Swoim. Teraz startujemy z pierwszym w ramach Grupy serwisem tematycznym – mówi Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl – w przyszłości będziemy rozwijać kolejne portale o tematyce finansowej, myślimy także o akwizycjach już działających serwisów.

Comperia.pl to pierwsza w Polsce porównywarka finansowa. Przedmiotem działalności spółki jest porównywanie i pośrednictwo w sprzedaży produktów oferowanych przez banki, firmy doradztwa finansowego, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, SKOK-i i inne instytucje finansowe. Comperia istnieje od marca 2008 roku. Obecnie za jej pośrednictwem do banków trafia każdego miesiąca kilka tysięcy klientów.

źródło: informacja prasowa