Avis ogłasza współpracę z Bidroom – platformą rezerwacji hoteli, opartą na modelu członkowskim

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Avis ogłasza współpracę z Bidroom – platformą rezerwacji hoteli, opartą na modelu członkowskim

Udostępnij:

Dzięki współpracy Avis i Bidroom w Europie Środkowej uczestnicy programu lojalnościowego Avis Preferred otrzymają bezpłatnie roczne członkostwo na platformie rezerwacji hoteli Bidroom. Pozostali klienci Avis będą mogli wykupić subskrypcję o 50% taniej. Dzięki ofercie korzystający z usług wypożyczalni samochodów w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w Czechach otrzymają do 25% zniżki na rezerwację hoteli. Użytkownicy Bidroom zapłacą natomiast o 15% mniej za wynajem samochodów Avis w Europie.

Avis wprowadza nowe rozwiązania, służące mobilności osób oraz zapewniające pełne wsparcie podczas wyjazdu za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Członkostwo w Bidroom będzie stanowić kolejną korzyść dla klientów Avis, dzięki której otrzymają dostęp do zniżek w ponad 120 tysiącach obiektów w 128 krajach.

Bidroom działa na zasadzie modelu członkowskiego. Nie pobiera od hoteli opłaty za współpracę, a osobom, które często udają się w podróż, zapewnia zniżkę nawet do 25%.

– Cieszymy się ze współpracy platformą rezerwacji hoteli, która jest liderem w swojej branży. Dzięki niej będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą ofertę służącą mobilności osób i zapewniającą większą elastyczność w podróżyskomentował Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną.

– Podróżujący potrzebują zwykle przelotu, hotelu oraz transportu – bardzo często wynajętym autem. Cieszymy się ze współpracy z jedną z największych wypożyczalni samochodów na świecie. Bidroom zapewni uczestnikom programu lojalnościowego Avis hotele, jednocześnie gwarantując swoim członkom najlepszą ofertę wynajmu samochodów w Europiestwierdził Michael Ros, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Bidroom.