AWS Global Fintech Accelerator – rusza nabór do nowego programu Vestbee dla startupów fintech

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

AWS

Udostępnij:

Niepowtarzalne możliwości rozwoju, AWS Activate Credits o wartości do $100K, wsparcie specjalistów, liderów branży oraz funduszy VC i specjalnie przygotowane oferty od licznych partnerów – to i jeszcze więcej czeka na innowacyjne startupy z branży fintech w nowym programie akceleracyjnym AWS Global Fintech Accelerator.

Najnowszy program akceleracyjny AWS Global Fintech Accelerator organizowany jest przez Amazon Web Services przy wsparciu Vestbee – wiodącej platformy matchmakingowej w Europie, łączącej regionalne startupy z globalnymi funduszami VC, akceleratorami, aniołami biznesu i korporacjami, oraz globalnego giganta technologicznego – NVIDIA. Jest on skierowany do startupów z branży fintech, które rozwijają swoje innowacyjne projekty oparte na nowoczesnej technologii i sztucznej inteligencji.

Aż do $100K w AWS Activate Credits, wsparcie technologiczne, opieka mentorska ekspertów z branży, wiodące fundusze VC i wiele innych korzyści dla uczestników!

Podczas tego 6-tygodniowego programu wybrane startupy otrzymają kompleksowe wsparcie w zakresie rozwijania produktu, technologii, pozyskiwania funduszy i budowania strategii marketingowej. Zyskają również AWS Activate Credits o wartości aż do $100k oraz dostęp do infrastruktury AWS wraz z osobistym wsparciem technicznym zapewnionym przez specjalistów AWS. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z wielu ofert i zniżek przygotowanych przez partnerów programu.Wyselekcjonowane startupy spróbują również swoich sił w sesjach pitchingu i nawiążą kontakt z liderami branży fintech, wiodącymi funduszami VC oraz szeroką społecznością innowatorów i przedsiębiorców, CEO oraz CTO.

Kim będą uczestnicy programu?

AWS Global Fintech Accelerator skierowany jest do innowacyjnych startupów fintech, na wczesnych etapach rozwoju (od pre-seed do serii A), które rozwijają produkty oparte o AI, w poniższych sektorach:

  • Open & Embedded Finance,
  • Big Data & AIML,
  • Blockchain & Decentralised Finance,
  • FinTech-as-a-service,
  • Financial inclusion & Sustainability,
  • oraz inne.

Aplikacje do akceleratora zamykają się 31 sierpnia.

Jak dołączyć do programu?

Kandydaci powinni aplikować do Akceleratora AWS Global Fintech za pośrednictwem platformy Vestbee do 31 sierpnia 2023r.