Bank BNP Paribas wspólnie z XOXO Wi-Fi ułatwia dostęp do sieci na całym świecie

Dodane: 20.05.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Bank BNP Paribas we współpracy z XOXO WiFi oferuje posiadaczom „Karty Otwartej na Świat” możliwość bezpłatnego wypożyczenia routera, który dedykowany jest osobom podróżującym poza granice UE. XOXO WiFi to kolejny startup, z którym Bank nawiązał współpracę.
Oferta Banku BNP Paribas jest dostępna dla pierwszych 5000 osób, które zamówią „Kartę Otwartą na Świat” za pomocą strony www Banku. W ramach promocji klienci otrzymają dostęp do usługi XOXO WiFi za darmo na okres 14 dni w ciągu roku.

– Decyzja o podjęciu współpracy z firmą XOXO WiFi podyktowana była wcześniejszą diagnozą Banku związaną z pozyskaniem skrojonych na miarę rozwiązań pod potrzeby klientów w kontekście nowej oferty produktowej Banku, jaką jest m.in. „Karta Otwarta na Świat”. Poszukiwaliśmy rozwiązań, które będą przede wszystkim wygodne dla naszych klientów, a wykorzystanie tego typu narzędzi, jakie oferuje XOXO WiFi, jest krokiem do większej personalizacji oferty i jeszcze bardziej indywidualnego podejścia do klienta – mówi Karol Kamas, dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BNP Paribas.

Internet poza Unią Europejską

XOXO WiFi to przenośne WiFi, które pozwala na podłączenie do 5 urządzeń, takich jak smartfony, laptopy, telefony, iPady, tablety, PSP, itp. jednocześnie. Dzięki XOXO WiFi użytkownik może korzystać z ponad 350 operatorów na całym świecie, używając najszybszej sieci 4G/LTE bez opłacania wygórowanych opłat za roaming. Internet uzyskiwany jest od lokalnych operatorów, dzięki czemu użytkownicy korzystają z sieci o dobrym zasięgu. Zaletą rozwiązania jest też niewątpliwie to, że bez względu na to, gdzie i ile zużyjemy internetu, po powrocie do kraju nie zostaną naliczone dodatkowe koszty.

– XOXO WiFi to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które podróżują prywatnie, jak i biznesowo. Oprócz najlepszej jakości Internetu zapewnia użytkownikowi tak ważne dziś bezpieczeństwo danych. Klienci doceniają także  komfort podróży z XOXO WiFi. To duża wygoda móc w każdej chwili sprawdzić drogę do hotelu, apteki, czy rozkład jazdy autobusów. Możemy skontaktować się z bliskimi i współpracownikami lub po prostu wysłać zdjęcie i podzielić się wrażeniami prosto z plaży. Cieszy nas, że BNP Paribas doceniło, naszą usługę i zaoferowało ją swoim klientom. Tak innowacyjne rozwiązania, może wprowadzać wyłącznie Bank zmieniającego się świata – mówi Katarzyna Przybył, Co-founder XOXO WiFi.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem