BeCREO Technologies udostępnia platformę do nauki programowania. Skorzystają z niej dzieci

Dodane: 14.04.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Polacy ze BeCREO Technologies Dojoreagują na pandemię koronawirusa. Za darmo udostępniają hit do nauki programowania szkołom i uczniom korzystającym z edukacji zdalnej.
BeCREO Technologies, twórcy hitu Scottie Go!,  gry do nauki programowania, łączącej kartonowe klocki do układania kodu z darmową aplikacją na platformy mobilne, bezpłatnie udostępniają szkołom i uczniom korzystającym z edukacji zdalnej platformę i aplikację Scottie Go! Dojo. Uczniowie i nauczyciele mogą teraz sami wydrukować zestaw klocków do nauki programowania, oraz korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji Scottie Go! Dojo i Platformy Scottie Go! w domu.

Wystarczy, że chętni zarejestrują się na stronie Scottie Go! Dojo , a otrzymają darmowy kod licencyjny do Platformy oraz dostęp do aplikacji Scottie Go! Dojo. Ponadto, każdy użytkownik będzie mógł wydrukować zestaw 109 papierowych klocków do układania kodu, co umożliwi rozpoczęcie efektywnej pracy zdalnej przez nauczycieli i uczniów, lub realizację nauki programowania w edukacji domowej.

Scottie Go! Dojo to wyjątkowy kreator zadań dla sympatycznego kosmity Scottiego i innych bohaterów z edukacyjnej serii gier Scottie Go!. Kreator łączy w sobie możliwość pracy zdalnej z wykorzystaniem Platformy, aplikacjioraz wydrukowanych klocków do nauki programowania.
Gra edukacyjna Scottie Go!, którą stworzyli Polacy, od kilku lat szturmem zdobywa świat. Od początku marca kilkadziesiąt szkół podstawowych w Polsce i Hongkongu pracuje już z Scottie Go! Dojo, podczas gdy kilka innych krajów wdraża to rozwiązanie. Scottie Go! dostępny jest w 83 krajach w 21 wersjach językowych.

Informacje na temat gry, przykładowe zadania, instrukcje oraz zasady darmowej licencji dostępne są tutaj.

Darmowy dostęp do kreatora zadań jest możliwy w terminie do 31.08.2020 r.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem