beModels.pl – świat mody bez tajemnic

bemodelspl swiat mody bez tajemnic
Udostępnij:
Nareszcie jest! W pełni profesjonalny, interaktywny portal społecznościowy dla ludzi związanych z branżą modelingową! 8 marca wystartowała jedyna w Polsce platforma skupiająca modelki, modeli, fotografów, stylistów, projektantów, makijażystów i wiele innych osób związanych ze światem mody.

Nareszcie jest! W pełni profesjonalny, interaktywny portal społecznościowy dla ludzi związanych z branżą modelingową! 8 marca wystartowała jedyna w Polsce platforma skupiająca modelki, modeli, fotografów, stylistów, projektantów, makijażystów i wiele innych osób związanych ze światem mody.


Portal beModels.pl jest odpowiedzią na jedną z najbardziej palących potrzeb rynku modelingowego – stwarza przestrzeń do wymiany kontaktów, myśli, poglądów i doświadczeń na temat szeroko pojętej mody. Platforma beModels.pl jest stworzona z myślą o ludziach, których łączy wykonywany zawód, pasja bądź chęć zaistnienia w świecie mody.

Dołączając do społeczności beModels.pl otrzymujemy wgląd w ogromną bazę informacji na temat m.in. agencji modelingowych, specjalistycznych studiów fotograficznych, sposobów tworzenia niepowtarzalnego make-upu itd.

beModels.pl skupia najświeższe informacje ze świata mody, jak żaden inny portal aktualizując nowe twarze, fotografów, wydarzenia. To jakby jednorazowo z podroży przywieźć kilka wydań Vogue’a i połączyć je w jedną całość... mówiąc "facebook’owa gwarą" I Like! – tak o projekcie mówi Kaja Śródka, projektantka The Frock.

Jesteśmy profesjonalnym portalem dla pasjonatów. Dzięki przyjętym przez nas regułom, beModels.pl skupia jedynie zweryfikowane osoby. Przez weryfikację rozumie się akceptację materiałów dodanych  użytkowników, traktujących poważnie siebie i pozostałych ludzi z branży. Nie jesteśmy ani portalem randkowym, ani platformą do wrzucania fotek wszelakich – zdjęcia są weryfikowane przez moderatora.

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej rozmowę ludziom, którzy w świecie rzeczywistym nigdy nie mieliby okazji się spotkać. Rejestracja w naszym portalu pozwoli na uzyskanie potrzebnych w karierze  kontaktów oraz nawiązanie znajomości z zawodowcami reprezentującymi różne zawody.

Decydując się na stworzenie tego typu portalu, chcieliśmy odpowiedzieć na potrzeby polskiego rynku modelingowego. Dostawaliśmy wiele sygnałów od osobowości związanych ze światem mody, w których informowano nas o braku miejsca dla pasjonatów mody, miejsc, w którym wszyscy mogliby się spotkać, porozmawiać, wymienić informacjami, a także - co najważniejsze - zdobywać nowe kontakty zawodowe. beModels.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Po miesiącach przygotowań, konsultacji z wieloma środowiskami oraz sugestiach internautów, udało się stworzyć jedyny w swoim rodzaju portal – tak o projekcie mówi Robert Pawłowski, Dyrektor ds. Marketingowych beModels.pl.

źródło: informacja prasowa