BetaBait – kto ma startup w wersji beta?

betabait kto ma startup w wersji beta
Udostępnij:
Każdy projekt, gdy przechodzi z pomysłu w jego realizację powinien spotkać się z salwą konstruktywnej krytyki, od ludzi niezwiązanych z projektem, ale znających się na branży. BetaBait w zamiarze ma pomóc innym startupom w poprawie projektów, choć obecnie jest sam w wersji beta.

Każdy projekt, gdy przechodzi z fazy pomysłu do fazy realizacji, powinien spotkać się z krytyką (konstruktywną) od ludzi niezwiązanych bezpośrednio z projektem, ale znających się na branży. BetaBait ma właśnie zamiar w tym pomóc. Póki co sam równie jest w wersji beta.


BetaBait ma skupiać w jednym miejscu fanów startupów oraz nowych aplikacji, skorych do testowania nowości i dzielenia się swoją opinią na ich temat. Serwis ma być łącznikiem pomiędzy ludźmi zainteresowanymi nowymi projektami, a ich twórcami szukającymi rzetelnych opinii o swoich startupach.

Co ciekawe, dla obu stron BetaBait jest bezpłatny. W założeniu jest to układ win-win – twórcy projektów otrzymują feedback, a oceniający mają dostęp do projektów, które nie są jeszcze dostępne dla wszystkich oraz mają satysfakcję z pomocy w rozwoju startupu na jego wczesnym etapie istnienia.

Tak jak wspomniałem we wstępie, startup BetaBait obecnie jest w fazie beta, ale już zgromadził sporą bazę projektów, które możemy przetestować.

źródło: techcocktail.com