Bidroom.com kończy z prowizją i udostępnia swoją stronę w języku polskim

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Platforma rezerwacyjna Bidroom.com ogłasza zmiany w swojej stronie internetowej oraz w modelu działalności biznesowej. Mająca swoje biura w Amsterdamie i Krakowie firma, całkowicie rezygnuje z pobierania prowizji od hoteli i apartamentów, oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Dostępność Bidroom w języku polskim to bardzo dobra wiadomość zarówno dla polskich podróżników jak i hotelarzy. Holenderski portal bookingowy nabiera coraz większych rozmiarów. Dzięki nowemu modelowi sprzedaży zasady korzystania z platformy są bardziej przejrzyste, a koszt dla podróżników mniejszy. Ponadto, użytkownicy mogą od teraz wejść na stronę poprzez adres www.bidroom.pl.

Bidroom.com pobierał do tej pory od hoteli, apartamentów i domków letniskowych jedynie dwa procent prowizji – zdecydowanie najmniejszą stawkę na rynku – w zamian za to, oczekując od nich udzielenia minimum pięcioprocentowej zniżki dla gości. Teraz jednak rezygnuje z prowizji, pozwalając menadżerom zakwaterowania na darmowe dołączanie i otrzymywanie bezpłatnych rezerwacji. Zniżka dla użytkowników pozostaje bez zmian.

Jednocześnie, platforma wprowadza usługę Bidroom Plus, która ma na celu zwiększyć ilość rezerwacji danego hotelu. Zakwaterowanie subskrybujące tę usługę, pojawiać się będzie wyżej w wynikach wyszukiwania, oraz zyska możliwość aktywowania dodatkowych funkcji.

Bidroom.com jest idealną alternatywą dla standardowych portali bookingowych, ponieważ nie tylko nie pobiera prowizji, ale również nie stosuje nieuczciwych praktyk rynkowych.

Jak mówi CEO Bidroom.com, Michael Ros, misją firmy jest “oferowanie użytkownikom hoteli, w najniższych możliwych cenach, w dowolnym  miejscu na świecie.” Bidroom.com to powiew świeżego powietrza na rynku rezerwacji online. Teraz wychodząc na przód polskim użytkownikom ma szansę stać się czołowym serwisem rezerwacyjnym w naszym kraju.