Bidroom rozpoczyna współpracę z Visą. Ta współpraca pozwoli na obniżenie kosztów rezerwacji hoteli

Dodane: 23.05.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Visa rozpoczyna współpracę z Bidroom, platformą do rezerwacji hoteli na zasadzie subskrypcji. Europejscy posiadacze kart Visa uzyskują 6 miesięcy darmowego dostępu do serwisu.

fot. unsplash.com

Visa ogłosiła rozpoczęcie trzyletniej współpracy z platformą do rezerwacji hoteli Bidroom. Za jej sprawą Europejscy właściciele kart Visa mogą korzystać z serwisu bezpłatnie przez 6 miesięcy.49% ludności Unii Europejskiej rezerwuje hotele oraz wycieczki przez internet. W samej Wielkiej Brytanii tylko w 2017 roku aż 89% społeczeństwa skorzystało z rezerwacji internetowych planując urlop.

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na usługi internetowych platform turystycznych (OTA), Bidroom oferuje możliwość rezerwacji pokoi hotelowych w konkurencyjnych stawkach. Serwis współpracuje z hotelami jako prywatny i bezpośredni kanał rezerwacyjny oparty na zasadzie 0% prowizji, dzięki której są one w stanie zaoferować zarejestrowanym użytkowników 5-25% zniżki na ceny pokoi (w porównaniu do cen oferowanych przez znane platformy rezerwacyjne).Europejscy użytkownicy Visa mogą się zarejestrować na visa.bidroom.com, żeby korzystać z serwisu przez 6 darmowych miesięcy, uzyskując dostęp do ponad 120,000 hoteli i apartamentów na całym świecie. Po sześciomiesięcznym okresie próbnym będą mogli uzyskać dostęp do platformy subskrypcyjnej Bidroom po obniżonej cenie 29.50 EUR za rok.- Nasz ludzki apetyt na podróżowanie po świecie nieustannie rośnie. Na bieżąco szukamy rozwiązań, które ułatwią i wzbogacą turystykę właścicielom kart Visa. Dlatego jesteśmy zadowoleni, że możemy udostępnić europejskim właścicielom kart Visa dostęp do alternatywngo serwisu do rezerwacji hoteli, jakim jest Bidroom – komentuje Mike Lemberger, Senior Vice President Products and Solutions w Visa Europe.Aby skorzystać z 6 miesięcy darmowego dostępu do serwisu, należy potwierdzić możliwość rejestracji, podając swój numer karty Visa na visa.bidroom.com. Właściciele kart objętych ofertą natychmiastowo przejdą na stronę utworzenia konta.- Jesteśmy dumni, że Visa chce wspierać podróżników na całym świecie, zachęcając ich do skorzystania z naszej platformy. To sukces dla całej branży turystycznej. Nasze założenie wykluczenia prowizji od rezerwacji nie tylko pozwala zaoszczędzić na podróżach, ale też zwiększa zyski naszych hotelarzy. Dzięki temu mogą się skupić na podnoszeniu jakości obsługi gości – tłumaczy Michael Ros, Prezes Bidroom.com
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem