BiZi - System zarządzania zadaniami w firmie

bizi system zarzadzania zadaniami w firmie
Udostępnij:
BiZi to narzędzie dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą ograniczać koszty projektów i podnosić wydajność realizowanych przez siebie procesów. Umożliwia ono nie tylko wielopłaszczyznową optymalizację firmy, ale także ułatwia kontrolę nad jej poszczególnymi obszarami.

BiZi to narzędzie dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą ograniczać koszty projektów i podnosić wydajność realizowanych przez siebie procesów. Umożliwia ono nie tylko wielopłaszczyznową optymalizację firmy, ale także ułatwia kontrolę nad jej poszczególnymi obszarami - finanse, kadry, administracja czy obieg dokumentów.


Na konferencji e-biznesowej TechnoBoard, która odbyła się 19 kwietnia, zaprezentowano pierwszą wersję aplikacji, która łączy elementy projektów i procesów, koncentrując je wokół indywidualnej listy zadań każdego użytkownika - pracownika. Aplikacja w tej formie jest dostępna za darmo.

Spółka Project Online sp. z o.o., jako dodatkową usługę, oferuje możliwość optymalizacji procesów w firmie przy użyciu tego oprogramowania. Każdy projekt indywidualnego wdrożenia jest poprzedzony analizą przedsiębiorstwa opartą na wybranych narzędziach metodyki Six Sigma oraz wspierany przez narzędzia do trwałego monitoringu efektów.

http://bizi-system.pl

źródło: informacja prasowa