Biznes na luzie – jak cie widzą, tak cie kupują…

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Kolejne podkarpackie spotkanie biznesowe Biznes na Luzie odbędzie się pod hasłem „Jak cie widzą, tak cie kupują czyli 7 sekund pierwszego wrażenia”.

Kolejne podkarpackie spotkanie biznesowe Biznes na Luzie odbędzie się pod hasłem „Jak cie widzą, tak cie kupują czyli 7 sekund pierwszego wrażenia”. Już 13 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 w Restauracja Bar Taras LOFT w Rzeszowie uczestnicy poznają sekretne sztuczki, które pomagają nam odnieść sukces – zarówno zawodowy jak i prywatny.

Nawiązywanie kontaktu i przełamywanie „pierwszych lodów” w biznesie albo sferze prywatnej to wbrew pozorom gra, w której jeśli tylko zna sie reguły, bardzo łatwo jest wygrać. Trzeba tylko pamiętać o kilku prostych zasadach. Zarówno wygląd zewnętrzny jak i gesty, które wykonujemy odgrywają bardzo ważną rolę. Reprezentując swoją firmę czy prezentując produkty sprzedaje się przede wszystkim siebie!

Kontynuując tematykę współpracy biznesowej motywem przewodnim najbliższego spotkania Biznesu na Luzie będzie „pierwsze wrażenie”. Prelegentami będą trenerzy, którzy mają dużą wiedzę i jeszcze większe doświadczenie w występach publicznych przed szerokim i wymagającym audytorium.

Spotkanie rozpocznie pierwszy z zaproszonych gości Tomasz Fitowski. Właściciel agencji modelek i modeli TomModels, współpracuje z wieloma agencjami modelingowymi w kraju i za granicą. Organizator Young Fashion Day, LOKI 2011 i wielu prestiżowych konkursów i pokazów mody. Wyróżniony w 2010 roku na XV MST Aktorstwa. Konferansjer wielu imprez kulturalno-rozrywkowych. Współpracuje z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach i z Krakowską Szkołą Artystyczną (wydział: Projektowanie ubioru). Choreograf pokazów mody. Redaktor kwartalnika Kulturalnego KOK i tygodnika ExtraKielce (dział: moda). Tomasz jako specjalista podczas swojego wystąpienia opowie o wizerunku zewnętrznym i przybliży zasady dress code czyli, przedstawi zasady jakimi powinniśmy się kierować dobierając garderobę, dodatki, biżuterię i perfumy do pracy, na bankiety czy biznesowe spotkania, tak żeby za każdym razem wyglądać odpowiednio do sytuacji, co uchroni nas od garderobowego foux–pas i pozwoli nam się czuć komfortowo i skupić na robieniu dobrego wrażenia i realizowaniu celów.

Po wystąpieniu Tomasza zostanie przeprowadzony stały punkt BnL’owkich spotkań czyli networking, poprzedzony kilkoma praktycznymi zasadami, dzięki którym uczestnicy będą mogli poznać się lepiej, swoje firmy, wymienić wizytówkami, nawiązać lub umocnić już zapoczątkowane relacje.

Po sesji networkingowej prelegentem będzie Jakub Szpunar – mówca motywacyjny, lider i trener zespołów sprzedażowych, właściciel firmy Be Creative Group. Podczas swojego wystąpienia zaprezentuje uczestnikom i omówi zasady komunikacji niewerbalnej potocznie zwaną „mową ciała”. Kuba w prezentacji przybliży nam body language obejmującą zwykle takie komunikaty niewerbalne, jak: gesty i ruchy ciała, mimika, postawa i ukierunkowanie ciała, ruch gałek ocznych czy sposób używania przestrzeni interpersonalnej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać sekrety pozytywnego pierwszego wrażenia, które będzie zawsze przedstawiać ich jako osoby godne zaufania i profesjonalne. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w Restauracja Bar Taras LOFT przy al. T. Rejtana 20 w Rzeszowie (obok Milenium Hall) Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. Inwestycja w wiedzę i kontakty to zaledwie 20zł (w dniu spotkania – 40zł). W cenie liczne niespodzianki! Serdecznie zapraszamy do udziału.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem