Biznes na luzie w Rzeszowie

Dodane:

Justyna Czyczuk Justyna Czyczuk

Udostępnij:

14 listopada o 18:00 w Rzeszowie odbędzie się drugie spotkanie ‘biznes na luzie’. Listopadowa edycja odbędzie się w klubie Chilli przy ul. Kopernika 12. Będzie można posłuchać, co mają nam do powiedzenia Paweł Tkaczyk (MIDEA) oraz Marcin Zaborowski (FEB). Wstęp wolny.

14 listopada o 18:00 w Rzeszowie odbędzie się drugie spotkanie 'biznes na luzie’. Listopadowa edycja odbędzie się w klubie Chilli przy ul. Kopernika 12. Będzie można posłuchać, co mają nam do powiedzenia Paweł Tkaczyk (MIDEA) oraz Marcin Zaborowski (FEB). Wstęp wolny.

‘Biznes na luzie’ to cykliczne spotkania w Rzeszowie, w których może uczestniczyć każdy zainteresowany. Podczas imprezy zawsze jest dwóch prelegentów. Najczęściej poruszane są tematy dotyczące promocji, marketingu i wykorzystania do tego Internetu, ale również podejmowane są tematy związane z prowadzeniem firmy czy sprzedażą. Organizatorom zależy na różnicowaniu tematów a przede wszystkim przedstawicieli różnych środowisk i specjalności, aby w konsekwencji zostały zrealizowane ciekawe projekty. Chcą, aby wydarzenie stało się okazją do integracji i współpracy na wielu płaszczyznach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Istotnym elementem spotkań jest nieformalny charakter. Podczas ‘biznes na luzie’ nie ma barier, wszystko odbywa się w ‘luźnej’ jak przystało na nazwę, atmosferze. Po prezentacjach można zostać i bliżej poznać się z organizatorami i innymi uczestnikami, a przy tym dobrze bawić.

Na skróty:•    Cel: prowadzenie cyklicznych luźnych rozmów około biznesowych podczas wieczornych spotkań•    Dla kogo: pracownicy lub przedsiębiorcy związani z branżą marketingową lub też osoby zainteresowane tą tematyką•    Korzyści: integracja z ludźmi z branży w województwie podkarpackim, wymiana doświadczeń i poglądów, poszerzanie wiedzy o najnowszych trendach, poznanie ciekawych i wartych uwagi ludzi z branży oraz ich publikacje, możliwość uczestnictwa zarówno, jako słuchacz jak i prelegent

Jeśli więc chcesz popatrzeć na biznes z przymrużeniem oka, poznać ciekawych i charyzmatycznych ludzi, posłuchać interesujących prelekcji przyjdź do Chilli 14 listopada 2012. Start od 18:00. Więcej informacji na www.biznesnaluzie.pl oraz facebook.com/biznesnaluzie

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem