Bliskapaczka.pl – unikalne rozwiązanie w przesyłaniu i odbiorze paczek

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

W ostatnich latach mieliśmy do czynienia ze sporymi zmianami na rynku usług pocztowych. Obecnie firmy realizujące tego typu usługi swoją uwagę skupiają już nie tylko na potrzebach swoich nadawców, ale również – a nawet przede wszystkim – na potrzebach odbiorców, czyli „klientów swoich klientów”.

Jednym z najczęściej wymienianych priorytetów stała się wygoda w zakresie miejsca odbierania przesyłek, a biorąc pod uwagę ilość produktów zamawianych online – również cena usługi. Osoby i firmy, które chcą zyskać wysoki komfort w tym zakresie, powinny skorzystać z portalu Bliskapaczka.pl.

Czym jest Bliskapaczka.pl?

Bliskapaczka.pl to serwis internetowy, który pozwala na odnalezienie najbardziej dogodnego dla siebie i dla klienta punktu nadawczo-odbiorczego. Na specjalnej mapie można wybrać najlepszą w kwestii lokalizacji i godzin pracy placówkę. Wystarczy przybliżyć widok do konkretnej miejscowości znajdującej się na mapie lub w specjalnym oknie wpisać ulicę albo kod pocztowy. Bliskapaczka.pl zrzesza ponad 16 500 punktów nadawczo-odbiorczych z całego kraju, obsługiwanych przez Pocztę Polską i Inpost, ale również DPD, kioski RUCH-u, sklepy Żabka i Freshmarket oraz stacje benzynowe Lotos i Orlen. Wybór w tym zakresie jest więc bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj rozwiązanie idealnie dostosowane do swoich potrzeb.

Rejestracja i korzystanie z portalu Bliskapaczka.pl 

Rejestracja na portalu Bliskapaczka.pl odbywa się elektronicznie. Podczas niej wystarczy podać swoje dane osobowe, mail i hasło. Chcąc skorzystać z usług portalu, trzeba ponadto zaakceptować regulamin wszystkich sieci partnerskich, które oferują przesyłanie oraz odbieranie paczek pocztowych. Serwis automatycznie przekaże nasze zamówienia przewoźnikom i zajmie sięutworzeniem listu przewozowego, który umocujemy na paczce. Dalej przewoźnik, któremu zlecono usługę, zajmie się odebraniem paczki z punktu nadawczego i przekazaniem go adresatowi w punkcie odbioru. Sporym atutem portalu Bliskapaczka.pl jest to, że można śledzić informacje na temat statusu przesyłek bezpośrednio ze swojego panelu. Dzięki temu wiadomo, na jakim etapie realizacji jest aktualnie dana usługa. 

Oferta partnerów serwisu 

Oferta partnerów serwisu Bliskapaczka.pl została szczegółowo opisana i można znaleźć ją na stronie internetowej. Oznaczono na niej koszty przesyłki w zależności od jej wagi i rozmiarów, koszty jej ewentualnego ubezpieczenia oraz możliwości skorzystania i ceny usług dodatkowych (jak np. zwrot przesyłki niedoręczonej czy też przeadresowanie przesyłki). Oprócz tego można również znaleźć informację na temat zasad zapakowania przesyłki, dni i godzin ich nadawania oraz wysyłania, dokumentów niezbędnych do przygotowania paczki oraz towarów, które są zakazane. Tym, co wyróżnia portal Bliskapaczka.pl, są bardzo atrakcyjne ceny przesyłek, często o wiele niższe niż w przypadku ich samodzielnego nadawania. Wynika to z dobrze wynegocjowanych stawek. Dla firm, które wysyłają duże ilości paczek sporym udogodnieniem może być powiązanie konta użytkownika serwisu Bliskapaczka.pl z kontem na Allegro.pl, czyli z najbardziej popularną w Polsce platformą transakcyjną online.

Udogodnienia dla użytkowników portalu Bliskapaczka.pl

Serwis Bliskapaczka.pl oferuje spore udogodnienia dla firm, które wysyłają bardzo dużo paczek. Po pierwsze, nie trzeba negocjować oraz podpisywać umów z firmami kurierskimi. Wystarczy rejestracja w serwisie i już można korzystać z atrakcyjnych cen. Po drugie, wszystkie przesyłki rozliczane są za pomocą jednej faktury, a płatności można regulować internetowo, przez serwis PayU.pl. Pomija się zatem płatności gotówkowe, które bywają bardzo kłopotliwe przy dużej ilości paczek. Po trzecie, można zintegrować swój e-sklep z wtyczką Magento, PrestaShop, WooCommerce oraz bezpośrednio przez API.

Z pomocą serwisu Bliskapaczka.pl można oszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze przeznaczane na przygotowanie i przesłanie paczki. Prosta obsługa, pełna informacja na temat statusu przesyłek w profilu użytkownika oraz możliwość wyboru dogodnego miejsca nadania i odbioru paczki to podstawowe atuty tego portalu. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem