Bodymanager – aplikacja, która zrewolucjonizuje branżę fitness

Dodane: 04.10.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

W dniach 8-9 października bieżącego roku na targach FIWE zostanie zaprezentowana najnowsza aplikacja Bodymanager. Ułatwi ona pracę specjalistom z zakresu fitness, dietetyki oraz fizjoterapii.

Międzynarodowe targi FIWE to największe wydarzenie zrzeszające specjalistów z branży fitness i wellness. Ich głównym celem jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań w zakresie fitness oraz możliwości inwestycji dla przedsiębiorców.

Bodymanager jako aplikacja typu B2B działająca przede wszystkim dla biznesu, to nowoczesne i bardzo wygodne narzędzie pracy. Trenerzy personalni, dietetycy i fizjoterapeuci, będą mogli współpracować ze sobą kompleksowo na jednej płaszczyźnie. Interakcja tych właśnie specjalistów pozwoli na szybszą i bardziej sprawną komunikację, przyciągnie nowych klientów, a przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić czas pracy.

Aplikacja Bodymanager powstała w oparciu o wieloletnie obserwacje specyficznego rynku, jakim jest fitness. Jej kreacja polega głównie na przenikaniu się trzech modułów dla trzech grup zawodowych: dietetyków, fizjoterapeutów i trenerów personalnych. Dzięki temu rotacja podopiecznych zwiększy się, a to pozwoli na otoczenie ich kompleksową opieką, bez narażania na samodzielne poszukiwania odpowiedniego fachowca.

Dzięki aplikacji dietetyk ma możliwość ułożenia klientowi planu żywieniowego wraz z gotową listą zakupów a trener personalny czy fizjoterapeuta może bazować na gotowych już planach, tworzyć kalendarze wizyt oraz treningów i wyświetlać je na urządzeniu mobilnym podopiecznego. Dzięki temu klient ma wgląd w zbliżające się treningi, spotkania fizjoterapeutyczne, czy aktualną dietę. Karta pacjenta jest mobilna i specjaliści mogą współdzielić i edytować ją między sobą, bez potrzeby tworzenia trzech oddzielnych profili pacjentów. Co ważne, wszystko jest pod ręką na każdym urządzeniu mobilnym.

Największą zaletą Bodymanagera jest to, że zwiększa on łatwość nawiązywania współpracy między poszczególnymi grupami docelowymi. Stały kontakt pomiędzy fachowcami a klientem wpłynie pozytywnie na budowanie profesjonalnej relacji. Bodymanager to odpowiedź na oczekiwania obecnego rynku fitness. To narzędzie na miarę XXI wieku, kiedy coraz więcej osób interesuje się aktywnością fizyczną. Przestaje się ona kojarzyć z koniecznością, trudem, potem i bólem, a staje się przyjemnością. To właśnie nowe technologie, takie jak Bodymanager, pomagają czerpać z fitnessu więcej radości.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem