Bohaterzy formatu telewizyjnego poszukiwani!

Dodane: 13.08.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Chcesz stworzyć startup w zespole pełnym energii? Zawsze marzyłeś o udziale w telewizji? Weź udział w castingu do nowego reality-show dla młodych przedsiębiorców! Wystarczy, że prześlesz na wskazany adres kilka informacji o sobie i przekonasz, że warto Ciebie zaprosić do programu.

Rochstar, jeden z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm producenckich w Polsce, planuje nagranie programu telewizyjnego dla młodych przedsiębiorców. Firma ta, stojąca za realizacją takich reality-show, jak The Voice of Poland, Celebrity Splash czy Top Model, niebawem rozpocznie casting na kandydatów do udziału w nowym programie. Nie przegap okazji i weź udział w castingu, by móc dobrze bawić się, stworzyć swój startup i wygrać pomoc w jego realizacji!

Poszukiwani są przede wszystkim studenci IV-V roku, ew. III roku studiów (licencjackich). Producent określił też kolejne warunki dla kandydatów. Najchętniej poszukiwane są osoby, które studiowanie łączą z pracą, bądź poszukiwaniem jej. Jednak główny warunkiem ewentualnego udziału w programie jest to, by zgłaszający mieli w planach stworzyć swój startup. Wydaje się więc, że to idealna propozycja dla naszych czytelników. W dodatku propozycja płatnego udziału w programie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem, proszone są o wiadomość, w której zamieszczą kilka słów o sobie wraz z danymi kontaktowymi na adres: [email protected].

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem