Boiling Frogs ponownie we Wrocławiu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

25 lutego 2017 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się druga edycja Boiling Frogs, konferencji IT o tematyce Software Craftsmanship.

Konferencja adresowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. W ramach kilkudziesięciu wykładów poruszone zostaną tematy uniwersalne, dotyczące m.in. jakości kodu, dobrych praktyk, architektury oraz metodyki wytwarzania, stanowiących fundament tworzenia dobrego oprogramowania.

Programisto, nie daj się ugotować!

Premiera wydarzenia miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska w styczniu 2016 r. Na konferencję, współorganizowaną przez wrocławski klaster nowych technologii ITCorner, przybyło ponad 500 specjalistów z branży IT z całej Polski. Impreza podzielona została na 3 ścieżki tematyczne, w trakcie których 17 prelegentów przybliżyło uczestnikom idee manifestu Software Craftsmanship. – Filozofia ta mówi on o tym, że nie liczy się w jakim języku programujesz, ważniejszy jest pewien uniwersalny zakres wiedzy i umiejętności, które są zawsze aktualne. To ich znajomość odróżnia dobrego programistę od przeciętnego – opowiada Tomasz Kaczmarzyk, współorganizator Boiling Frogs.

Nowe miejsce, więcej wykładów i uczestników

II edycja konferencji to ponownie 3 ścieżki tematyczne, w ramach których 30 ekspertów wygłosi prelekcje w duchu Software Craftsmanship. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się po raz kolejny Andrzej Krzywda, Mariusz Gil, Jakub Kubryński i wielu innych specjalistów IT. Nie zabraknie sesji lightning talks oraz ciekawych konkursów zorganizowanych przez partnerów konferencji. Impreza po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia – Premierowa odsłona eventu była dla nas miłym zaskoczeniem jeżeli chodzi o frekwencję. Dlatego na drugą edycję Boiling Frogs zaprosimy jeszcze więcej pasjonatów IT z całej Polski – mówi Marta Fudali z klastra ITCorner, współorganizatora konferencji.

Agenda: 3 ścieżki tematyczne, 30 prelegentów

Bilety: dostępne, cena: 199 PLN

Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Data i godzina: 25.02.2017 r., 9:00-18:30

Zapraszamy do rejestracji http://boilingfrogs.pl/

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia