Booksy dla muzyków? Wynajmijmuzyka.pl zwycięzcą IV edycji konkursu Eksoc StartUP!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Booksy dla muzyków? Wynajmijmuzyka.pl zwycięzcą IV edycji konkursu Eksoc StartUP!

Udostępnij:

Startup wynajmijmuzyka.pl, zdobył główną nagrodę o wartości 25 000 złotych w konkursie Eksoc StartUP! Platforma umożliwia znalezienie oprawy muzycznej na dowolne wydarzenie.

Portal łączy branżę muzyczną z osobami, które tych usług potrzebują. Obecnie znalezienie odpowiedniego muzyka jest bardzo ciężkie i czasochłonne. Trzeba przeszukiwać wiele stron, forów czy grup na facebooku, by znaleźć odpowiedniego artystę, który zadba o dobry nastrój na naszym wydarzeniu. A wynajmijmuzyka.pl stanowi jedno wspólne miejsce dla poszukujących muzycznej oprawy i dla osób tworzących muzykę. Dzięki temu proces od znalezienia do realizacji usługi jest o wiele prostszy niż dotychczas.

Polski startup skupia przede wszystkim muzyków, wokalistów, zespoły, Dj’ów oraz nauczycieli śpiewu czy gry na instrumentach. Celem platformy jest m.in. pomoc artystom w pozyskiwaniu większej ilości zleceń i rozwój ich kariery, w szczególności po dotkliwym zamknięciu branży przez pandemię koronawirusa.

– Zdajemy sobie sprawę jak poważnie ucierpiała branża z powodu zamknięcia imprez masowych i koncertów w trakcie pandemii. Przychody artystów spadły, co przełożyło się na to, że wielu z nich musiało porzucić swoją dotychczasową pasję i szukać zarobku w innych branżach. Stworzyliśmy wynajmijmuzyka.pl po to, by każdy muzyk miał możliwość zwiększenia swoich przychodów, a osoby, które potrzebują wynająć artystę na konkretne zlecenie, mogły wybrać idealnie pasującego kandydata – Mateusz Szerszenowicz, co-founder wynajmijmuzyka.pl

Założenie konta na platformie jest zupełnie darmowe, a dla muzyków chcących szybciej rozwinąć swoją karierę i pozyskiwać jeszcze więcej zleceń, platforma oferuje trzy pakiety premium, które każdy może przetestować przez 90 dni za darmo.