Booksy rozpoczyna współpracę z ANG Spółdzielnią

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Booksy rozpoczyna współpracę z ANG Spółdzielnią

Udostępnij:

Do grona instytucji finansowych, obecnych w ofercie Booksy, dołącza ANG Spółdzielnia – organizacja pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego z oddziałami na terenie całej Polski. Współpracuje z nią ponad 900 ekspertów finansowych, a jej partnerami są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju.
Z Booksy korzysta już ponad milion użytkowników w Polsce. Od 14 lipca klienci mogą umawiać się poprzez aplikację z ekspertami ANG Spółdzielni. Zyskują dzięki temu komfort i bezpieczeństwo, co ma niezwykle istotne znaczenie w nowej rzeczywistości biznesowej.

ANG Spółdzielnia to wyjątkowy pośrednik finansowy na polskim rynku. Strategia firmy stawia na pierwszym miejscu satysfakcję i zaspokojenie potrzeb klientów, wynikające ze służebnego podejścia do świadczonych usług. Odzwierciedleniem tej strategii jest m.in. podpisana przez ANG Deklaracja Odpowiedzialnej Sprzedaży. Oznacza to, że ANG Spółdzielnia oferuje klientom produkty finansowe, których potrzebują, które rozumieją i na które ich stać. Eksperci ANG są częścią społeczności, dla której bardzo istotne są wartości takie jak odpowiedzialność i etyka. Jest to także jedyna firma z branży finansowej w Polsce z międzynarodowym certyfikatem B-Corp, przyznawanym przedsiębiorstwom, które równoważą misję i zysk ekonomiczny, pamiętając o swoim wpływie na otoczenie społeczne i środowiskowe.

– Na poziomie naszej misji zawsze szukaliśmy swojej szczególnej drogi, w której prowadząc biznes możemy pozytywnie wpływać na środowisko i otoczenie. Dlatego zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem B-Corp. Nasza filozofia działania ma również istotny wpływ na dobór partnerów biznesowych. Wierzymy, że Booksy podziela nasze wartości i dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę – mówi Artur Nowak-Gocławski, prezes ANG Spółdzielni.

– Booksy jest idealnym uzupełnieniem unikalnej strategii ANG Spółdzielni – komentuje Łukasz Szymak, Country Manager Booksy. – Nasza aplikacja pozwala klientom w bardzo prosty sposób wybrać optymalny termin spotkania z ekspertem finansowym. Jestem przekonany, że ta opcja wzmocni już i tak wysoką satysfakcję klientów z korzystania z usług ANG Spółdzielni – dodaje.

Spotkanie z ekspertem można umówić poprzez stroną ANG Spółdzielni, aplikację Booksy, z poziomu mediów społecznościowych pośrednika, a także osobiście w oddziałach ANG w całej Polsce, oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

– Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom produktów finansowych dopasowanych do ich potrzeb. Jednocześnie zależy nam, żeby proces obsługi był dla nich jak najwygodniejszy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Booksy. Wierzymy, że to idealne rozwiązanie dla osób, które naturalnie czują się w środowisku cyfrowym. W pierwszej fazie współpracy uruchamiamy rezerwacje spotkań w 30 oddziałach, a docelowo chcemy wprowadzić je dla wszystkich placówek – dodaje Grzegorz Pacuk, który koordynuje wdrożenie Booksy po stronie ANG.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem