Booksy szturmem bierze branżę finansową. Do platformy dołącza Open Finance

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Booksy szturmem bierze branżę finansową. Do platformy dołącza Open Finance

Udostępnij:

Open Finance specjalizuje się w doradztwie finansowym już od kilkunastu lat i obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę. Firma wyrobiła sobie przez ten czas silną markę, również poprzez sukcesywny rozwój różnych form kontaktu z klientami, czy to w placówkach, czy poprzez mobilnych sprzedawców, czy też w końcu za pośrednictwem Internetu. Dziś dokłada do tego kolejną cegłę – współpracę z platformą do umawiania wizyt – Booksy.

W dobie zmieniającego się świata i nowych wymogów sanitarnych szczególnie ważne w kontakcie firm z klientami stały się kanały cyfrowe. Potencjał i wygodę umawiania się na wizyty za pomocą aplikacji Booksy dostrzegła i polubiła już dużą część polskiej branży finansowej. Dla Booksy jest to potwierdzenie, że ten model biznesowy się sprawdza, a dla Open Finance to kolejny krok ku zaopiekowaniu obecnych i otwarciu się nowych Klientów.

Na początku właśnie rozpoczętej współpracy poprzez Booksy umówić się będzie można do wybranych placówek sieci, a dalszy rozwój usługi wydaje się być jedynie kwestią czasu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem