BOSS Festiwal. Biznesmeni będą szkolić studentów

boss festiwal biznesmeni beda szkolic studentow
Udostępnij:
Nadchodzi X krakowska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 8-12 kwietnia w aulach krakowskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia skierowane do studentów i młodych przedsiębiorców.

Nadchodzi 10. krakowska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 8-12 kwietnia w aulach krakowskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia skierowane do studentów i młodych przedsiębiorców.

Tegoroczny BOSS Festiwal to 5 dni wypełnionych szkoleniami, prelekcjami i case studies w sześciu modułach:

  • Inżynier - stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków technicznych. W jego ramach odbywać się będą szkolenia z zagadnień porywających „umysły ścisłe”, a także warsztaty z umiejętności miękkich. Współcześnie w świecie biznesu właśnie tego typu umiejętności mają duży wpływ, a nawet mogą odegrać kluczową rolę na drodze do osiągnięcia sukcesu.
  • Manager 2.0 - inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbędą się warsztaty z certyfikowanymi Project Managerami, którzy poprowadzą uczestników przez zakamarki profesjonalnego zarządzania projektami.
  • Coaching & Human Resources - cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będą znane osobistości ze świata biznesu.
  • PR&Marketing - Warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Spotkania z blogerami oraz przedstawicielami największych polskich agencji reklamowych, interaktywnych i social media.
  • Biznes&Start-up - spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak: e-biznes, start-up, zakładanie własnej działalności.
  • Kultura - wykłady o biznesowym savoir-vivre i etykiecie. Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju. Inwestycje w sztukę i kulturę. Szkolenia dla każdego twórcy i artysty, wykłady dziennikarzy, publicystów.

Co roku BOSS Festiwal to możliwość zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Kontakt z praktykami pozwala młodym spojrzeć na a rynek pracy z nowej perspektywy i uzupełnić wiedzę, której nie zapewniły im studia wyższe.

W tym roku wśród prelegentów nie zabraknie nazwisk z listy 100 najbogatszych i 100 najbardziej wpływowych Polaków. Będą szanse do zadawania pytań i nawiązywania kontaktów networkingowych. Tegoroczna edycja pod hasłem “A jak Ty rozkręcisz swój biznes” będzie dla wszystkich uczestników potężną dawką inspiracji i motywacją do inwestowania w swoją przyszłość.

BOSS Festiwal to wydarzenie niekomercyjne i największe przedsięwzięcie Studenckiego Forum Business Centre Club. W tym roku zagości w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Jednak od kilku lat to właśnie edycja krakowska może poszczycić się mianem lidera, zapraszając najznakomitszych gości oraz przyciągając największą liczbę uczestników - w zeszłym roku było ich ponad 6 tysięcy.

Przyjdź na BOSS Festiwal. Czekamy na Ciebie 8-12 kwietnia 2013 w Krakowie! więcej informacji na stronie: www.boss2013.pl

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia.