Bracia Sekielscy zainwestowali w startup Getlead.page

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Bracia Sekielscy zainwestowali w startup Getlead.page

Udostępnij:

Znani dziennikarze i twórcy Sekielski Brothers Studio zainwestowali w startup z sektora e-commerce. Getlead.page oferuje chat z możliwościami rozmowy i wideo do obsługi klientów internetowych. 

Na kanale braci Sekielskich na YouTubie, a także na ich innych profilach społecznościowych,pojawił się specjalny materiał filmowy, w którym dziennikarze mówią o swojej nowej działalności. Twórcy Sekielski Brothers Studio przedstawili swoim obserwatorom Getlead.page, czyli startup, oferujący narzędzie chatu z możliwościami rozmowy i wideo do obsługi klientów internetowych. W ofercie znajdziemy również obsługiwanie sklepów przez specjalnie przeszkolonych konsultantów. Tomasz i Marek Sekielscy pełnią w firmie funkcję dyrektorów marketingu.

W promocji usług GetLead ma pomóc specjalny podcast biznesowy, w którym znajdą się rozmowy m.in. „o tym, jak w dobie pandemii z perspektywy naszych Klientów zmienił się sposób prowadzenia biznesu i obsługi klientów na przykładzie współpracy z GetLead”.

– Dziennikarstwo jest i będzie dla nas najważniejsze, wszystko inne robimy dodatkowo. Ja np. obok GetLead.page zdecydowałem się założyć wyszukiwarkę ośrodków terapii uzależnień ZnanyOsrodek.pl, bo otrzymuję po swoich rozmowach o nałogach wiele pytań o miejsca do trzeźwienia. Uważam, że jeśli się tworzy coś, co pomaga i rozwiązuje problemy innych ludzi to warto to robić. Nasz wspólnik ma świetne zaplecze web developerów i wspólnie tworzymy fajne rzeczy. Studio i produkcja filmów to ciągle nasze priorytety – mówi Marek Sekielski w rozmowie z WirtualneMedia.pl.

Bracia Sekielscy współpracę ze startupem rozpoczęli już w 2020 roku (mają po 10% udziałów w spółce). Ostatnio zostali mniejszościowymi udziałowcami spółki Fee Brokers, czyli dostawcą usługi GetLead.page. Główną działalnością Sekielskich pozostaje jednak Sekielski Brothers Studio, dzięki któremu tworzą swoje dokumenty (m.in. dokument o pedofilii „Tylko nie mów nikomu”, a wkrótce produkcja poświęcona SKOK-om).